Dag 13 Khajuraho - Varanasi

India, Kadipur

Vandaag hebben we een zeer lange reisdag op het programma staan, we ontbijten om 6.30 uur en om 7.30 uur zijn we vertrokken.we rijden vanuit Khajuraho naar de heiligste stad van India, Varanasi. We hebben de tablet bij ons omheen spelletje te spelen, iets te snacken, en goede moed, zo moeten we het toch redden vandaag. Het zijn maar 400 kilometer, maar lees en huiver. Onze eerst stop is rond 10 uur, een sanitaire en koffie stop, om 10.45 uur rijden we weer verder. Om 13.45 uur is onze lunchpauze, deze duurt tot 15.15 uur. Dan rijden we verder, we stoppen alleen nog even omdat een paar mensen moeten plassen en weer verder. Om 18.15 uur moeten we nog 15 kilometer. Om 20.30 uur komen we uiteindelijk aan bij het hotel. Het was me een ritje wel. Er is vandaag eten in buffetvorm met vis, wij en een ander koppel eten a la Carte. Na het eten is het half tien als we eindelijk op de kamer zijn, lekker douchen en het bed in. Morgen om 5.30 uur verzamelen in de lobby.
Groetjes Hein en Monique

Geschreven door

Al 4 reacties bij dit reisverslag

Is Hein dronken of vermoeid?

Tony Loosveldt 2023-11-02 18:27:23

Xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Lisa en Eva lamine 2023-11-02 19:11:04

Zonder kilometers te maken in zo een groot land, zie je niets. Morgen zal het hopelijk weer een boeiende dag worden.

Jef en Diane Switten-Swennen 2023-11-02 22:44:20

Toen ik het las dat jullie zo lang onderweg zijn geweest doemde dat spook in onze herinnering op, wat een hel zijn die wegen! Maar blijf genieten want er is nog veel moois te zien👍

moniquemichons.reisdagboek 2023-11-04 09:07:56
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.