Bij de receptie vragen we even om de bustijden. Wij komen er niet helemaal uit. In keurig Engels vertelt ze ons waar we moeten opstappen en hoe laat hij vertrekt. Wij kunnen op pad!
De camping af. Links af naar de grote weg. Niet oversteken!! Het gaat prima. Daar komt de bus al aan… maar helaas niet voor ons. Wie mij een beetje kent, weet dat ik wachten nogal lastig vind. Dus.. hé merel zullen wij lekkere broodjes kopen dan wacht paps op de bus 🚌… zo daar gaan wij op zoek naardien broodjes. Mark vindt het maar niks, maar kan er niks meer tegenin brengen. De dames zijn al op weg. Wij kopen heerlijke zelfgemaakte muffins en een broodje voor Mark. Als we al kletsend weer terug lopen zien we Mark al staan. Hum.. bus gemist? Nee, nou ja, dat had best gekund volgens hem! En ja hoor daar komt hij al aan. Mark koopt kaartjes voor Braga en daar gaan we. Waar moeten we er nu uit?? Google Maps er maar bij.
We bezichtigen Braga een mooie oude stad. Vol historie. Merel wil graag een nieuwe piercing en daar ontmoeten we Superleuke mensen. Samen besluiten we een tattoo te nemen. Merel wil dit al heel lang graag. Samen onze verbinding vastleggen. ❤️
Het is prachtig geworden!
We settelen ons op een terras waar we heerlijke bruchetta en pizza met wijn nuttigen. Mijn dag kan niet meer stuk! En het toetje!!! Zo goddelijk, zo eet ik ze zelden. Warme brownie met vanille-ijs. Daar gaat m’n dieet. Eh.. die gaat al niet sinds ik op vakantie ben. Dat wordt weer hard trainen als ik thuis ben!!!
Tja, en dan die bus weer terug… we zoeken en zoeken, maar geen bus terug. Hebben wij dat?? Bij een benzinestation vragen we of de beste man een taxi kan bellen. Wat hij graag doet. En zo komen we weer op de camping. 9,00 met de bus heen, 17,00 terug met de taxi. Ach, daar kan je ook niks van zeggen!!
Op de camping zijn we moe en voldaan! Morgen op naar Porto!
Geschreven door Mirans.reizen