Dag 13

Frankrijk, Valdoule

Bovenop de mount ventoux schrijf ik mn verhaal van gisteren. Gek hier heb ik op en top bereik. En op de camping 0,0!
Mark en Merel rijden op de fiets naar de boulangerie. Met heerlijke broodjes komen ze terug. Tijdens het heerlijke ontbijt bespreken we wat we gaan doen. Het is weer warm. Zwemmen is een must. Maar Mark zn pols mag niet nat worden. Dan toch maar naar de pharmacie!
We kopen zo'n zak die je om je arm kunt schuiven en het waterdicht wordt, doen nog wat boodschappen en gaan dan terug.
Op de camping komen we er achter dat het geen zak is voor je arm, maar voor een been!! Oh god.. hebben wij weer. Zakkenwasser! 😂
Als ie hem probeert blijkt hij gelukkig goed vast te zitten. Gauw het zwembad in. Het is alweer hot! 37 graden.
We bbqen lekker en komen er al gauw achter dat we geen olie genoeg hebben. Gelukkig hebben we net nieuwe Franse buren. Mark gaat ff vragen. Met handgebaren kom je toch een heel eind en hij komt dan ook terug met de olijfolie v d buren! Goed bezig, Mark!
Het blijft nog heel lang warm...
Om 21.30 nog 28 graden.
Morgen wordt de heetste dag zeggen ze. Ze geven code geel af voor extreme warmte. Daarna koelt het wat af. Nog even doorzetten 😊🌞

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.