Vandaag bezoeken we het vissersdorp in Porto Palafita da Carrasqueira.
Het lijkt wel uitgestorven als we daaraan komen. Alsof de tijd heeft stil gestaan. Prachtig om te zien. Een local komt op z'n oude zundapp naar zijn vissershuisje. Hij groet een paar locals. Ik neem me voor, met hun wil ik op de foto. Het maakt het plaatsje echt.
We lopen over vlonders en vragen ons af hoelang het nog duurt eer er iemand doorzakt. Het uitzicht is geweldig. We maken prachtige foto's en kijken onze ogen uit. Als Mark zich omdraait zegt ie.. wegwezen hier. Er komt een hele afgeladen touringcar aan. Vol met mensen. Is dit een toeristische attractie? Dat meen je! Arme locals! Op de terugweg naar de camper kan ik het niet laten. Mark en Merel zijn al lang bij de camper, maar ik probeer nog even een praatje te maken met de de locals. Ik kan geen woord Portugees en zei geen woord Engels. Een ding begrijpen we wel, even samen op de foto. Geen probleem, zij vinden het geweldig en wijzen naar zichzelf. Een foto van mij???zeggen ze. Tuurlijk een selfie, hoe leuk is dat!! In mn nopjes kom ik terug bij de camper en show de foto. Mark en Merel schieten in de lach. Ja hoor mam, echt weer iets voor jou🤣
Na het leuke vissersdorp gaan we richting de stranden. Witte stranden met leuke bamboe-parasolletjes. Hoe pittoreske! We eten in een van de strandtenten. Eerst waren we aangeschoven in een restaurant met uitzicht aan zee. Wauw!! Totdat Mark de menukaart ziet. Een fles wijn voor €400,00 en een hapje eten begint bij €70,00 pp... eh.. alles leuk en wel, maar we moeten ook nog weer naar huis!🤣🤣. Gauw weg hier!
Even verderop vinden we een ander tentje. Net zo leuk. En ook nog te betalen! We bestellen een lekker broodje en genieten van de zon, de zee en de wind.
Weer op de camping bqqen we en drinken we wijn.
Wat is het leven toch heerlijk!!🥂🍾
Geschreven door Mirans.reizen