Dag 6: Op naar Portugal

Spanje, Las Cabezas de San Juan

Dag 6

Inpakken en wegwezen. Voor even was deze camping leuk. Maar eigenlijk voor ons veel te druk.
We reizen vandaag naar Portugal. Een van mijn favoriete landen.
Mark had vannacht een ingeving. Altijd fijn schat, zulke nachtelijke ingevingen! We gaan nog even langs een decathlon om soort luifel te scoren. Want zonder is haast niet te doen met deze hitte.
We scoren ook nog een fiets voor Merel.
Nu kunnen we fietsen! Top!
We komen om 14.15 Portugaalse tijd aan op de camperplek. ( Het is hier een uur eerder dan in Nederland) Heerlijk rustig vertoeven hier. Er staat bijna niemand. Ik ben in mn hum😊
We gaan nog even lekker fietsen in Tavira een mooi stadje aan zee.
Terug op de camperplaats hebben we het mega warm. We eten en besluiten toch even buiten de camper te douchen.
Er is hier niemand,.... dus wtf!
Ik heb in tijden niet zo gelachen. Mark uit het raampje helpt met de kraan. Ik buiten inzepend en om me heen kijkend. Merel die niet meer bij komt vh lachen... en ik maar roepen dit wordt niet thuis verteld, gefilmd of op de foto gezet! 🤣🤣
Dit kan het daglicht echt niet verdragen! En na een heerlijke douche ben ik weer fit en schoon!
Ps. Mark en Merel gaan nog na me. Dat wordt weer water tappen 😂

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Mooie omgeving, nou mir, wou toch wel foto van de douche beurt🤣😎😂

Buufie 2022-08-06 22:45:43
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.