Dag 5: Gibraltar

Gibraltar, Gibraltar

Warm, warm, warm... Het is nog steeds even wennen dat de nachten niet afkoelen. De ventilator van thuis, vanavond maar iets hoger!
We eten een lekker broodje en willen dan naar Gibraltar.
Mark wil de luifel naar binnen draaien als hij halverwege blijft steken. Hij wil echt niet verder... oneeee... niet nu.. met geen mogelijkheid gaat hij omhoog. Pff, en nu? De luifel zit hoog aan de camper. Mark verplaatst de camper naar een muurtje. Met z'n allen op het muurtje. Mark draait de luifel los en Merel en ik houden de luifel vast. Ik heb geen armen meer over! Na lang prutsen hebben we de luifel weer naar binnen. ( handmatig ) en kunnen we rijden. Toch weer leuk hoe je oplossingen bedenkt als je aan het kamperen bent.
We parkeren de camper op een camperplek vlakbij Gibraltar en gaan te voet verder. Met de paspoorten in de aanslag lopen we naar de douane. Als ik een vliegtuig hoor aankomen. Rennen jongens. Als je Gibraltar inkomt moet je namelijk over een vliegveld. Het leek me altijd al eens leuk om het van zo dichtbij mee te maken. Maar we zijn te laat. We moeten nog door de douane. Maar lopend door de douane heeft ook wel wat...
Op naar de apen. Dat was ons doel. Maar aangekomen bij de berg is het daarzo druk dat we besluiten door te gaan. We moeten anders uren wachten om met de kabelbaan naar boven te komen. Geen denken aan.
We bezichtigen Gibraltar-stad. Een leuk stadje. We kopen een leuk enkelbandje en gaan langs de tattoo-shop voor Merel haar piercing. ( ze had nog steeds haar oorbel in de neus🤣) De mevrouw v d tatoo-shop draait hem er zo in en vraagt: Are you okay? Tuurlijk zegt Merel, er valt een last van der schouders.
We pakken een terrasje en eten en genieten van het zonnetje, de band en elkaar....
Op de terug weg lopen we weer richting Spanje, als we een alarm horen. Yes!! Er komt of vertrekt een vliegtuig! De bewaker sluit de poorten en alle auto's en voetgangers moeten wachten. Je mag de landingsbaan niet over.
Met een enorm kabaal stijgt een vliegtuig op. Machtig mooi om te zien! Ik ben in mn nopjes😊. En tuurlijk even een foto op de landingsbaan. Al gauw horen we: Get off the road, please!? Eh.. is dat voor ons? Gauw maken we een foto, als we weer uit de verkeerstoren horen... Get off the road,please!! Oeps, dan is het dus toch voor ons!🤣🤣 maar de foto is gemaakt!😊

C'est la vie🌞🥂🏝

Geschreven door

Al 4 reacties bij dit reisverslag

Prachtige foto's, en merel weer happy piercing mooi enkelbandje, foto landingsbaan super,kan zo naar de krant 😂en mark genieten van sluschie kraampje,luifel tja zul je altyd zien,gr.Anja

Buufie 2022-08-03 18:59:22

Haha. Een foto op de landingsbaan terwijl er wordt gezegd dat je eraf moet. Toppunt van lef. 😂. Gelukkig is het weer goed gekomen met luifel en piercing. 😄 Hoop dat jullie vannacht meer verkoeling hebben.

Liesbeth 2022-08-03 20:54:14

Klinkt als een topdag! Ga zo dooooor! Moet Merel steeds 'A' 😮 zeggen als ze op de foto gaat 😜😁

Niels 2022-08-03 22:56:08

Oost Indisch doof op de landingsbaan?... hihi, de foto is gelukt! Leuke enkelbandjes! Gezellige foto,s!

Suzanne 2022-08-04 08:06:57
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.