Dag 9, Tordesillas

Spanje, Tordesillas

20c, zonnig
0 KM

Het temperatuurverschil tussen dag en nacht is hier groot. We worden wakker met een graad of 4 en overdag stijgt het naar dik 20c. Onze ‘wekker’ bestaat uit een miljoen vogelgeluiden, een grote volière hier.
We wandelen over de brug over de Douro naar Tordesillas. Het dorpje is heel rustig totdat de kerk uitgaat, dan stroomt alles vol. Gezelligheid op de terrassen, een zondags uitje voor de Spanjaarden hier. Lekker rondgewandeld, museum bezocht en op het terras op de Plaza Mayor gezeten en genoten van alle mensen daar. Teruggewandeld naar de camping, geluncht en heerlijk in de zon gezeten terwijl Jan naar wielrennen keek. Gegeten in het zeer goede restaurant op de camping. Morgen weer een stukje door, richting Portugal.

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Weer even een paar dagen bij gelezen. Wat een leuke plekjes bezoeken jullie toch.

Hanneke 2025-04-28 08:47:00
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.