In de trein

India, Pozhuthana

We maakten een rit van ongeveer 4 uur in een Indiase trein. De kwaliteit van de trein viel niet tegen en hij reed ook goed op tijd. Geen uit de ramen hangende mensen en ook geen passagiers op het dak, helaas. Het was een mooie beleving, en Vinod pikte ons weer op. We hadden nog zo'n 3 uur te rijden naar onze Homestay in de bergen. Een prachtige rit over een pas van 2 km hoog. De eerste theeplantages gezien en ook flink wat apen. Onze homestay is op n koffieplantage en de ligging is ongelofelijk. Iedere keer als we denken dat we het mooiste plekje wel gehad hebben, komt er nog n mooiere! Het is hier ook nog eens veel minder heet, ook wel even lekker.

Geschreven door

Al 6 reacties bij dit reisverslag

Zo Jan, heb jij gewoon je eigen trein in India!!!! Goeie investering!!!! Ziet er geweldig uit allemaal, ik word al een beetje jaloers!!!!! veel plezier nog!!!!!

wil 2016-02-23 17:59:16

यहांसम्पत्ति अवकाश है। बधाई Groet Leen.

Leen 2016-02-23 22:51:26

Wat zeg je Leen?

Janneke 2016-02-23 23:42:59

Het is Hindi, voor de kenners :-)

Leen 2016-02-23 23:53:51

Ik denk dat dit betekent dat je volgende keer meewil-:)

Marijke 2016-02-24 03:33:38

Vertaling van Hindi: "India is a great land" aldus onze chauffeur Vinod en de hindi kok in onze homestay

Jan 2016-02-24 04:07:35
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.