Laatste stranddag in ons mooie resort

India, Kottukal

Ook vandaag weer een heerlijke relax-dag. Vroeg in de ochtend trekken de vissers de netten die ze 's nachts hebben uitgezet met de hand t strand op. Leuk om te zien. Daarna is Jan is met Vinod naar Kovalam gegaan en heeft daar wat rondgekeken. Het stelde niet al te veel voor, maar hij kwam wel terug met n zak Indiase kruiden.
De rest van de dag genoten van strand, Arabische zee en zwembad. Erg woeste zee vandaag, gaaf om in te zwemmen. Gelukkig hebben we hier n heuse Baywatch!
Morgen gaan we weer verder, richting Aleppey. Ongeveer 200 km dus opdracht van Vinod: 8 uur vertrek.

Geschreven door

Al 3 reacties bij dit reisverslag

Dat was zeker lekker in zee jan? Geniet er van.

Pappa 2016-02-18 12:31:08

elke keer valt het me op dat de mensen zo'n gelukzalige uitstraling op hun gezicht hebben. Blije mensen, mooi om te zien. En wat maken jullie weer een prachtige reis!

Ellen 2016-02-19 17:38:35

Klinkt prima allemaal en de foto's zijn hartstikke leuk! Jullie hebben volgens mij prima resorts als ik het zo lees. Goed joh!

Renate 2016-02-19 20:48:07
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.