Dag 5, naar Brescia

Italië, Iseo

Brescia, 18c en zo’n

We lopen van de camping naar het station in Iseo en pakken de trein van Iseo naar Brescia om 9.48 uur, 3 kwartier boemelen. Brescia is een leuke, echt Italiaanse stad. Enorm veel kerken, pleinen, kleine straatjes, winkels, markten en restaurants. We bezochten het prachtige Museo di Santa Giulia, gevestigd in een enorm klooster. Het is te groot om alles in één keer te bekijken, we moeten hier nog maar eens terugkomen.
Het centrum is overal autovrij, goed geregeld. Niet veel toeristen nog, dus heerlijk rustig overal. Veel scholieren die kennelijk een rondje stad en museum deden. Leuk om te zien hoe dat gaat. Bij het museum hoort ook een archeologische site uit de Romeinse tijd. Een tempel hebben ze weer opgebouwd, gaaf!
Voor het eerst in m’n leven een pirlo gedronken, een specialiteit in Brescia. Het lijkt op een spritz en smaakte heerlijk. Terug met de snelle trein, in 20 minuten waren we weer in Iseo. Nog heerlijk buiten in de laatste zon gezeten en gegeten in de camper. En ja Gerard, de router doet het! Bleek dat er een pincode op de Italiaanse sim zat, eraf gehaald en alles werkt!

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Wat een mooie stad! Ken ik niet! Klinkt weer als echt genieten!! 😘😘

Wil 2024-04-20 16:38:19

Drankje ziet er lekker uit, zeker zo in de zon. Wij kamperen nu in Nederland, toch net ff anders. Hopelijk morgen ook in de zon.

Hanneke 2024-04-20 21:59:57
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.