Met de motor over Siquijor

Filipijnen, Luyang

In dit resort ga je naar bed met donker en sta je op als t licht wordt. Dus zaten we om half 8 aan t ontbijt. We hebben n motor gehuurd en gaan vandaag brommeren over t eiland. Prima wegen hier, dus fijn om te brommeren. Eerste stop was Siquijor town, leuk om ff rond te kijken. In de kerk was net n bruiloft bezig, mooi om te zien. Heel rustig het eiland verkent, zo nu en dan gestopt omdat er iets gebeurde. Ieder dorp heeft zn eigen heilige en de geboortedag van die heilige moet natuurlijk gevierd worden. Veel
Filipino’s op de been.
Een mooie waterval bezocht, veel steile trappen naar beneden maar zulk prachtig blauw water! Vol met Chinezen 😄
Tussen de middag geluncht bij een beachresort waar zo belachelijk veel wind stond, het eten wapperde van je bord.
Aan t eind van de middag nog 2 uurtjes aan n superheldere zee gezeten, mooie zeesterren gezien en heerlijk om daar in t water te liggen. De dag afgesloten met onze Japanse vriend in ons resort, hai!

Geschreven door

Al 4 reacties bij dit reisverslag

Leuuk om jullie reis te volgen. Veel plezier nog.

Sandra Smits 2019-02-11 17:42:27

Wow, wat mooi daar, helder water. Lijkt me heerlijk om in te zwemmen. Leuke foto's weer.

Truus 2019-02-11 18:00:14

Bob en Annie de Rooy

Gerard 2019-02-11 20:12:24

Vhet is niet bij te houden al die mooie beelden. Geniet ervan!!

Pappa 2019-02-16 18:12:47
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.