Dag 59, naar huis

Duitsland, Hausbay

Zonnig, 12c

Ontbijt in de zon. Daarna alles opgeruimd en de camper van binnen goed schoongemaakt. Om 10 uur vertrokken, tanken voor we de snelweg opgaan voor €1,63 per liter diesel. Ze verkochten ook riesenknackige wurste, die hebben we nog maar even laten liggen. Beetje vroeg. Best veel vrachtwagens onderweg, maar die moeten gelukkig meestal op de rechterbaan blijven. Steeds vaker een inhaalverbod.
We reden 5600 km, half Italië door en we hebben genoten. Italië heeft ons gegrepen, vaak chaotisch (lees het boek van Bert Visscher, ‘Italianen kunnen niks’), soms heel rustig, goede én heel slechte wegen, veel blafhonden, heerlijk eten en ontzettend mooi en interessant met zoveel cultuur en natuur. De Romeinse opgravingen met de musea zijn schitterend. Heerlijke stranden met al die met ligbedjes volgeplempte lido’s. Vaker helemaal leeg dan bezet, in afwachting van de Italiaanse zomer. Rare jongens die Italianen. Campings waren meestal prima, maar veel krapper dan we gewend zijn in andere landen. De camperplaatsen vooral in het zuiden zijn keurig en functioneel. Italië, fino alla prossima volta!

Geschreven door

Al 4 reacties bij dit reisverslag

Erg leuk om te lezen. Ook erg leuk dat jullie weer thuis zijn. Prossima volta wel beter weer mee terugbrengen.

Paul 2024-06-13 23:02:03

Mooie reis geweest!! Lekker mee genoten! Tot gauw!!

Gerard 2024-06-14 09:10:31

Heerlijk zo'n reis van 60 dagen😎

Vincent Bos 2024-06-14 16:51:21

Fijn om dagelijks een beetje mee te kunnen genieten van jullie reis. Nog 4,5 week dan mogen wij ook 😎

Hanneke 2024-06-15 18:55:48
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.