Aftellen

Egypte,

Nog twee hele dagen en dan zit de vakantie er al weer bijna op. De moppies zitten in het vakantie ritme dus wij starten het ontbijt met z’n tweetjes. Als we klaar zijn komt de rest aan lopen dus we sluiten nog even bij ze aan.
Bij het zwembad aangekomen lijkt het bijna windstil dus Giel, Robert, Mendy en Delano gaan op snorkelpad. En ze zien heel veel moois. Niet de mega murene van gisteren 😅 maar wel een andere hele mooie die wel op de film en foto’s staat. Ze snorkelen een behoorlijk eind weg en Delano ontdekt ook echt visjes en een kronkelende zandhoop die hij iedereen dan aanwijst. Giel ontdekt nog een grondhaaitje maar die heeft zulke goede schutkleuren dat hij op de foto ook nauwelijks te zien is.
Ik koop met Shelly nog een armbandje en we gaan lekker samen zwemmen en ik zie, ik zie wat jij niet ziet spelen.
Net als we uit het zwembad zijn en een ijsje gaan halen komt de rest ook terug.
Even videobellen met oma Loes maar dat wil niet echt lukken met de WiFi hier…

Na de lunch gaan Giel en ik nog wat lezen en dommelen op de bedjes en Lano en Shelly hebben even schermtijd. Wel even goed om uit de zon te zijn. Het is hier echt de hele dag heet met een uv index van 8. Pas om 17:00 uur meent de sterkte wat af. Vanmiddag ga ik met de drie mannen snorkelen. We vinden de grote murene weer niet terug. Zullen de mannen gewoon een schaduw gezien hebben 🤷‍♀️😂. De zee voor het hotel is een baai en deze ligt met eb helemaal droog. Je moet een allejesus eind lopen om in het diepe gedeelte te komen en geen idee of daar koraal ligt. In de beschrijving van het hotel stond dat je via de steiger het diepe in kan maar daar mag je dus niet overheen lopen omdat deze bij het naastgelegen hotel hoort. Wij gaan dan dus via het strandje van het leegstaande hotel het water in maar dat mag vandaag dan ineens ook niet meer. Gelukkig spreken wij geen Arabisch en Engels verstaan we nu ook even niet dus we zijn gewoon gaan snorkelen. Toen we bijna klaar waren hoorde we de mannen van de bewaking fluiten en gebaren dat we eruit moesten. Robert ging vragen waarom, net als wat andere gasten. Nou ja het hoort gewoon niet bij dit hotel. Echt heel raar allemaal. Gelukkig hebben we de hele week goed kunnen snorkelen en morgen gaan we voor de laatste keer gewoon nog de zee daar in.

Opa speelt na het snorkelen nog verstoppertje in en om het zwembad met Lano en Shelly.
Na het avondeten is het showtime maar niet voor Delano, die is moe van al het snorkelen en gaat gewoon lekker slapen. Shelly gaat gewoon de show en vooral de mensen om haar heen bekijken 😂🥰.
Morgen laatste hele dag al weer.

Geschreven door

Al 4 reacties bij dit reisverslag

Geniet er nog even van!

Harry 2023-08-22 21:37:24

Oh die shelly dat wordt echt een nacht braakste van wie heeft ze dat??? En wat zal Delano het snorkelen missen zo stoer dat hij dat doet🥰 Het lijkt heel lang maar is allemaal zo weer voorbij pffff Nou nog een heerlijke dag voor de boeg 😘😘

Mary 2023-08-22 22:01:23

Ja lievers morgen nog een hele dag en dan richting huis hoop dat jullie morgen nog dagje kunnen snorkelen 🤿 en niet vergeten voor Shelly nog een goeie avond show voor die kleine nacht vlinder wel heel veel mooie visjes vandaag top 🛌😘❤️

Loes 2023-08-22 22:02:57

Geniet nog heerlijk van jullie laatste dagje ☀️ Gelukkig thuis ook goed weer. Vast een hele goede reis terug. Liefs ❤️

Sas 2023-08-23 00:25:38
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.