Kanoën

Noorwegen, Geilo

De kinderen waren vanochtend vroeg wakker, en ik dus ook. Terwijl zij een spelletje op hun tablet spelen, doe ik een was. Voordat de rest van het huis wakker is, heb ik de was al klaar en opgehangen.

Tijdens het ontbijt belt Rik de autogarage in Nederland om te vragen wat zij adviseren met betrekking tot de storingsmelding in onze auto. Zij geven aan dat het waarschijnlijk een sensorprobleem is en dat we zouden kunnen proberen de boordcomputer te laten resetten. Daarom rijdt Rik naar de garage in Geilo om te vragen wat zij denken dat het probleem is en wat het kost om het te laten repareren. Ook zij denken dat het een sensorprobleem is en dat het opgelost kan worden met een reset. Omdat het nog steeds veilig is om met de auto te rijden, besluiten we het hierbij te laten en in Nederland naar de garage te gaan.

Het vandaag zo'n mooie dag, daarom leek het ons leuk om te gaan kanoën. Via het internet kwamen we er niet helemaal uit, dus gingen mijn ouders even langs de toeristeninformatie. Toen ze terugkwamen, hadden ze ook direct boodschappen gedaan. Ze hebben twee kano's gehuurd voor de hele dag; peddels en zwemvesten konden we ophalen bij een huis en de kano's lagen vastgebonden aan een boom met een cijferslot. Het was even zoeken, maar toen we ze hadden gevonden, konden we lekker het water op.
We hadden allemaal warme kleding meegenomen omdat het op het water vaak fris is. Dit bleek echter niet het geval te zijn, en al snel gingen de T-shirts en truien uit. Het was echt heerlijk.

We zagen een paar dikke stenen uit het water steken en besloten dat dat een goede plek was om aan te meren. Even wat eten en drinken en misschien zelfs even zwemmen. De stenen waren spekglad, dus het was even glibberen. Ik heb daarbij mijn voet wat bezeerd, maar Rik, mijn vader en ik hebben toch een stukje gezwommen in het ijskoude water. De kinderen deden ook een poging, maar vonden het echt te koud. We kanoëden weer verder en zagen een trol in de bossen staan. We wilden hem van dichterbij bekijken maar hoe dichterbij we kwamen hoe minder goed we hem konden zien.

Wanneer we de plek weer gevonden hadden waar we de kano's moesten opbergen, legden we ze weer met het cijferslot vast aan de boom. De zwemvesten en peddels werden weer naar het huis gebracht, en we zochten ons eigen huisje weer op. We gingen lekker in het zonnetje zitten met een welverdiend drankje en een boek. Dat deden we eigenlijk de rest van de middag.

Rik en ik zijn nog even naar het hotel gelopen dat bij de huisjes waar wij verblijven hoort. Er zou een zwembad en een speelkamer moeten zijn. Het zwembad hadden we snel gevonden, maar de speelkamer was een beetje verstopt. Uiteindelijk hebben we die ook ontdekt. Dat is fijn, want de kinderen kunnen zich daar vast vermaken op een wat minder mooie dag. Voor nu zijn ze druk aan het spelen met twee Nederlandse meisjes uit het huisje tegenover ons.

Vanavond eten we een AVG'tje (aardappels, vlees en groente) vakantiestijl. Lees: een bij elkaar geraapt zooitje. Als toetje eten we watermeloen.

We hebben een zak met hout in de berging zien liggen, dus vanavond gaat lekker de houtkachel aan. We spelen een spelletje, lezen een boek en gaan dan lekker slapen.

Geschreven door

Al 3 reacties bij dit reisverslag

De foto’s zijn weer prachtig! Dank jullie dat ik op deze manier mee kan genieten van de mooie natuur in Noorwegen. En…….wat zijn jullie sportief!!!!

Iet 2024-08-02 20:22:03

Wat een heerlijke dag weer Zo leuk al die ontdekkingen die jullie doen Geweldig

Diana 2024-08-02 20:39:43

Wauw, mooi plekje daar zeg. Top vakantie zo te zien! 👌🏼

Jeroen 2024-08-03 09:20:51
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.