Karen, Noor en Puk wilden nog graag een keer terug naar het mooie strand waar we eergisteren geweest waren.
Dus vanochtend na een goed ontbijt op tijd daar naartoe in de hoop de drukte voor te zijn.
Dat bleek enigszins valse hoop, bumper aan bumper Stintino in en in de file voor de parkeerautomaat.
Maar al met al hebben ze een leuke ochtend gehad daar.
Einde van de middag gingen we met de boot vanuit Alghero de zee op in de hoop om een glimp van dolfijnen op te vangen zoals aangegeven stond bij de afvaart plaats van de boot.
We hadden al het vermoeden dat dit een lokkertje was en dat bleek ook zo, geen dolfijn gezien.
Maar wel een leuk tochtje op het water gemaakt en Puk zelfs in de diepe zee geweest. Dit was voor het eerst deze vakantie, tot nu toe was de diepe zee toch net wat te eng voor Puk. Dus mooi een angst overwonnen!
Tijdens de tocht eerst naar een vissenfarm gevaren, waar de kans het grootste zou zijn om dolfijnen te zien, daarna een stuk langs de kust gevaren en op het laatst dus nog een stop gemaakt waar gezwommen kon worden.
Teruggekomen aan wal ieder een lekker stuk focaccia gegeten, heerlijk.
Als afsluiter nog even gezellig op het terras van het hotel een cocktail gedronken.
Geschreven door HetDijkerlicht