Dag 25. Uguru Mare grot

Roemenië, Alesd

Vanmorgen regende het behoorlijk en zijn we wat langer blijven liggen. Rond 09.30 uur zijn we toch maar opgestaan. Na het ontbijt de boel opgeruimd en de watertank nog even gevuld. Nog even met de eigenaars van de camping een praatje gemaakt en toen vertrokken. Bij het eerste de beste tankstation de tank nog even vol gegooid voor 69,9 RON per liter. Dat is minder dan €1,40 dus goedkoop. Toen richting de camperplaats bij de Unguru Mare grot. Onderweg nog even bij een grote Duitse supermarkt gestopt voor wat boodschappen. Eenmaal bij de camperplaats leek het alsof deze opgeheven was. Er was veel bouwactiviteit en er was een rood/wit lint over de weg gespannen. Door een vriendelijk vrouw werd dit echter weggehaald zodat we het terrein op konden. Daar hebben we toen koffie en thee gedronken en hebben de grot bezichtigd. Daarvoor moesten we wel een "hangbrug" over. De grot was niet spectaculair maar toch wel leuk. Uit de informatieborden bleek dat er 6500 jaar voor onze jaartelling al mensen in de grot geleefd hebben. Omdat we de nacht niet op die donkere eenzame plek wilde doorbrengen zijn we verder gereden naar een mix-parking bij een hotel ongeveer 25 km verder op. Daar hebben lekker gegeten en gaan we de nacht doorbrengen.

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Schitterende reis … nog mooiere foto’s Geniet ervan 😊👍

Hen Smeets 2024-09-15 06:07:04

Leuk hangbruggetje, gelukkig niet te hoog boven het water (hoogtevrees)!! Geen last van overstromingen? Men waarschuwt zelfs in Oostenrijk voor overstromingen. Geniet van alle moois en kom goed thuis!

José 2024-09-15 09:07:25
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.