Dag 75. Laatste tussenstop.

Luxemburg, Heiderscheid

Vanmorgen in Metz weer problemen om van de camperplaats af te komen. Om de slagboom te openen moest men een code intoetsen. Omdat ik die bij het binenrijden niet had opgeschreven wist ik die niet meer. Nu kom men op de terminal de code opvragen door de laastste 5 cijfers van je betaalpas in te toetsen. Dat had ik gedaan maar die herkende het apparaat niet. Gelukkig kwam er een beveiliger van de naastgelegen camping die de slagboom opende zodat ik naar buiten kon rijden. Zo zie je maar dat automatisering ook niet alles is en veel onvolkomenheden heeft. Eenmaal van de camperplaats koers gezet naar Fuussekaul in Luxemburg waar een mooie camperplaats is bij een camping waar we na 1,5 uur arriveerden. Daar hebben we ons toen geïnstalleerd. Vanavond hebben we in het restaurant van de camping lekkere pizza's gegeten met ik een koffie en Annet koffieijs met slagroom na. Zo dadelijk gaan we nog nieuws kijken, kaarten en dan voor de laatste keer deze vakantie in de camper slapen. Morgen nog 175 km en dan zijn we thuis en zit deze vakantie er op.

Geschreven door

Al 6 reacties bij dit reisverslag

Ik wens jullie een goede thuis reis. Ik heb genoten van de reisverslagen die jullie elke dag geplaatst hebben. Ik keek er elke dag naar uit. Jet te vergeten de mooie foto’s die er bij geplaatst waren. Voor jullie is dit een reis om nooit te vergeten. Groetjes

loes diederen 2023-06-06 20:03:28

Mooie thuisreis. Jammer dat het al weer voorbij is. Groeten, Laura en Jelte.

Jelte Bansema 2023-06-06 20:48:38

Volgens mij hebben jullie een geweldige vakantie gehad. Goed thuis!!

ME 2023-06-06 21:11:21

Goede reis naar huis!!

Kim 2023-06-06 22:53:09

Dank voor de leuke reisverslagen. We hebben ze trouw iedere dag gevolgd. Tot ziens in Oirsbeek. Groeten, José en Cees.

Cees Kruijthoff 2023-06-07 03:46:35

Een hele trip, maar oost west thuis best.

Jeannie Rademakers. 2023-06-07 12:53:46
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.