Dag 74. Toch naar Metz.

Frankrijk, Metz

Vanmorgen eerst ontbeten en toen de weg op. We hadden de camperplaats bij een jachthaven vlak voor Metz in het navigatiesysteem ingevoerd. Na ongeveer 5 km kwamen we op een rotonde waar op een bord stond dat de weg over 6 km afgesloten was. Wel was er een omleidingsroute aangegeven, maar er waren niet op elk kruispunt borden die de omleiding aangaven. Dus het was af en toe een verrassing over welke weg we moesten rijden. Er waren zelfs enkele heel smalle bij. Maar uiteindelijk kwamen we op de Route National richting Nancy en Metz. Vlak voor Nancy konden we zelfs de autoweg op tot Metz. Toen we bij de jachthaven aankwamen vonden we de camperplaats maar niks en besloten we om naar de camperplaats bij de camping in Metz Centrum, waar we in het verleden ook al eens gestaan hebben. Toen was het een gewone parkeerplaats waar overnachten toegestaan was. Nu was er een slagboom en moet je met een bankpas betalen. Ook was de prijs verhoogd van €4,00 naar €17,32 voor een plek. Maar vooruit het is maar voor 1 nacht. Na de kofie en thee is Annet de stad ingegaan. Ik ben bij de camper gebleven en heb een hengeltje uitgegooid in de Moezel. Heb een beetje geluk gehad en twee Grondels gevangen. Deze heb ik maar teruggezet. Na een uurtje vissen heb ik gekookt. Spaghetti met balletjes. Het koken is maar net gelukt. Na het eten zag ik dat het waarschuwingslampje op de koelkast brandde hetgeen betekende dat de gasfles leeg is. Dit is de Spaanse fles die ik op 13 april heb aangesloten en waar we dus een dikke 7 weken mee gedaan hebben. Dus maar snel de groene Duitse gasfles aangesloten. Morgen gaan we naar Liefrange in Luxemburg en dan woensdag naar huis.

Geschreven door

Al 4 reacties bij dit reisverslag

Henk en Annette, Jullie komen wel erg dicht bij huis. Voor ons zijn jullie verslagen dan voorbij. Blijf nog even onderweg, want het is voor ons wel leuk. Straks moeten we weer gewoon iedere dag de krant lezen. Daar word je niet echt vrolijk van.

Jelte Bansema 2023-06-06 02:12:46

Er is een tijd van komen en een tijd van gaan. Ook een tijd om thuis te komen. Jullie hebben een mooie reis gehad. 👍🏼Die camperplaats bij de jachthaven hebben wij wel genomen voor een nacht. Waren moe en hadden er al drie gehad met complet. Was inderdaad niks. Veer zien us Math & Marlies

Math 2023-06-06 09:05:32

Nondeju wat een grote vissen. Kreeg je ze wel goed uit t water? 😘

Jorg 2023-06-06 09:36:57

Nou Henk, toch nog kunnen vissen. Wij zitten nu in de Elzas, met schitterend weer gelukkig. Erg mooie streek en heel mooie dorpjes.

Han Ehlen 2023-06-06 09:52:40
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.