Cabo da Roca

Portugal, Cascais

Iets na 9 uur vertrekken we van de camping naar de dichtbij liggende Cabo da Roca. Als je dan toch in de buurt bent, kun je deze plek niet negeren. Het is het westelijkste punt van het Europese continent. Het is een mooie plek met prachtig uitzicht op de rotskust en op zee. Rond half tien is het er al erg druk: er staan een stuk of vijf bussen en het lijkt een ontmoetingsplaats van motorrijders te zijn. Tientallen motorfietsen staan er geparkeerd met hun trotse bezitters er naast. We wandelen een stukje door het golvende groene en bloeiende landschap.
Op de camping is het daarna goed toeven. De zon schijnt en de harde wind is voorbij.

Geschreven door

Al 3 reacties bij dit reisverslag

Wat is t daar prachtig. Kun je daar ook nog goed wandelen of was het een klein ommetje? Grappige foto van sanitair op de camping.

Mart en Peternel 2025-04-27 22:04:14

Je kunt daar een heel stuk langs de kust wandelen over geitenpaadjes

GerTineke 2025-04-27 22:44:34

Wat een mooie reis maken jullie !! Leuk om dat mee te kunnen lezen en wat een mooie foto’s weer !!

Carolien Wolfsen 2025-04-28 08:44:51
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.