Roque de los Muchachos
De Roque de los Muchachos is het hoogste punt van La Palma (2426 m). Vanaf deze berg heb je een schitterend uitzicht over het eiland en kun je bij helder weer enkele andere Canarische Eilanden zien. Als wij bijna boven zijn kunnen we niet verder: vanwege sneeuwval is de weg afgesloten.
Poris de Candelaria
Honderden bochten verder en bijna terug op zeeniveau parkeren we de auto. Na een paar honderd meter bereiken we Poris de Candelaria, een heel klein dorpje dat in een kloof aan, langs en onder de rotsen is gebouwd. Het is alleen te voet en per boot bereikbaar.
Tazacorte
Dit dorp is omringd door bananenplantages. We wandelen wat rond en bewonderen de fraaie kerststal die in een colonnade is ingericht. Het dorp kent verscheidene voorname huizen.
Los Cancajos
Totdat de zon achter de bergen verdwijnt genieten we van het mooie weer en het uitzicht op het strand. We zien een veerboot vertrekken die de verbinding met Tenerife onderhoudt.
Geschreven door GerTineke