Faro

Portugal, Pêra

Faro, de hoofdstad van de Algarve, heeft een mooie binnenstad met fraaie gebouwen en prachtige motieven in het plaveisel van de straten. We bezoeken de kathedraal en beklimmen de toren. Hier heb je een mooi uitzicht op de waddenkust en de oude binnenstad.
Hierna bezoeken we de São Pedro-kerk. In de kapellen zitten verscheidene priesters de biecht af te nemen.
Er zijn in de stad nogal wat ooievaarsnesten op schoorstenen en torentjes van stadspaleizen. Faro was welvarend door de visvangst op tonijn en sardines.
De Arabische poort herinnert aan de Moorse periode die in 1249 eindigde onder koning Alphonso III.
Onze avondmaaltijd genieten we in het campingrestaurant.

Geschreven door

Al 5 reacties bij dit reisverslag

Mooi gedocumenteerd reisverslag.

Marian 2025-04-16 20:31:16

Graag gedaan

GerTineke 2025-04-16 21:02:00

Heb je al je zondes opgebiecht Ger😉. Dan kun je met een "rein" geweten weer verder reizen. 😂🤣. Wat een mooie verhalen en prachtige foto's.

Roos 2025-04-17 16:45:06

Mwah

GerTineke 2025-04-17 21:17:39

Mwah

GerTineke 2025-04-17 21:17:40
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.