Zo onze echte laatste dag 4 weken en dan vliegt het ook nog voorbij maar wat hebben we het mooi en leuk gehad en enorm getroffen met het weer.
Vanmorgen besloten om rustig aan via een mooie route naar Kristiansand te rijden.
Geen hike dus.
En een mooie route natuurlijk maar dat kun je wel an Frits overlaten.
Het waren allemaal kronkelweggetjes en de laatste kilometers over een hele rustige maar ontzettend mooie weg naar de boot.
Gisterenavond zijn er toch nog mensen gekomen om te slapen op de plek waar wij stonden op een gegeven moment stonden we met 10 auto's.
De laatste 2 auto's waren personen auto's de een een Volvo en de ander en klein autootje.
Die van dat kleine autootje hebben en tentje neergegooid zo'n heel snel tentje wat binnen 1 minuut staat een die van de Volvo die hebben in de auto geslapen het was zo'n stationwagen dus achter klep open en je kroop er maar in ach ja als je jong bent kijk je niet zo nauw.
Toen we vanmiddag bij de boot aankwamen moesten we nog wel even wachten en het was zo'n 3 uur varen dat viel wel mee.
Op dé boot wat gegeten en we gingen als een van de laatsten de boot af dat was wel jammer dat scheelt toch gauw een kwartier.
Nu hebben we alweer 300 km in Denemarken afgelegd, ik dacht dat we in Duitsland aankwamen met de boot maar dat was dus niet zo we moeten heel Denemarken met de camper door kruisen van boven naar beneden.
Morgen nog ongeveer 6 uur rijden en een drink / plaspauze dus rond 15 of 16 uur zijn we waarschijnlijk wel thuis.
Over de dag van vandaag valt verder niet zo veel te vertellen ik heb nog wat foto's gemaakt die zal ik meesturen.
Foto 1 en 2 de auto's op de plek waar we. stonden
Foto 3 en 4 onderweg : mooi hè daar moest ik wel even voor stoppen
Foto 5 die hadden jullie nog te goed je moet wel even goed kijken maar op het bushokje staan zelfs struiken.
Foto 6 en 7 de boot van de overtocht
Foto 8 de laatste herkenbare overeenkomst die op onze taal lijkt.
Tot morgen of niet ..............
Geschreven door Gerard.op.reis