Sierra de Francia

Spanje, Castilië en León

Weer een paar dagen verder en we hebben eigenlijk niet zo veel te melden. We willen vooral niet TE VEEL benadrukken hoe mooi het weer iedere dag is. Wat fris in de ochtend (om 8uur is het 10/12 gr) maar in de middag is het toch wel steeds plusminus 28 gr.

Woensdag 11 oktober staan we op de CP in Vallodalid, een behoorlijke plaats waar we ook veel km hebben gelopen. 9,5 km door de stad, door de parken en wat mooie gebouwen aan de buitenkant bewonderd. ;-).

Donderdag 12 oktober.
We rijden vandaag weer door mooie natuur. Het is hier nog erg droog en dor en de koeien die hier “grazen” zijn mager! We zien een enkele pelgrim onderweg naar Compostella en zien in het laatste deel vooral veel kastanje, olijf- en amandelboomgaarden. Dit is waar de streek bekend door is (Capitolboek). we komen in het natuurgebied Sierra de Francia, een mooi bergachtig gebied met de hoogste top op 1700 meter met smalle straatjes en pittoreske dorpjes. We strijken neer op de CP in La Alberca. Een toeristisch dorpje wat erg druk bezocht wordt........bussen vol toeristen worden hier uitgeladen om door het bijna middeleeuws uitziend dorpje te wandelen en waar vooral ham, honing en handwerken worden verkocht. Maar de toeristen komen vooral om te eten! De restaurants, en dat zijn er tientallen zitten vol en de mensen staan geduldig in de rij om te wachten tot er plaats is. Terug van het dorpje naar de camperplaats is een stevige kuitenbijter!
We hebben inmiddels al ruim 2500 km afgelegd.

Geschreven door

Al 5 reacties bij dit reisverslag

Het is jullievan harte gegund hoor dat lekkere weer. Het weekend wordt hier ook mooi weer verwacht dus kunnen wij ook genieten. Goeie reis verder en heel leuk die verslagen. 🌞🏖🙋😍

Jacqueline 2017-10-12 17:20:03

Dat mooie weer mogen jullie zeker wel benadrukken! Het is toch heerlijk om te merken dat jullie genieten! En Jacqueline heeft gelijk, wij hebben hier nu ook mooi weer. Niet met jullie temperaturen, maar wel droog, redelijk zonnig en een aanvaardbaar windje. We hopen dat jullie geen last gaan krijgen van de orkaan-in-de-maak Orphelia.

Monique 2017-10-12 17:53:04

Ook hier best wel lekker weer. Maar geen Spanje!!. Geniet nog van al het moois. Gr v ons

Riky 2017-10-13 19:22:04

Wat een gave foto's maak je toch weer!!! Die eerste met de bogen brug in het water gespiegeld is een eerste prijs waard.

jeanne 2017-10-13 21:32:20

Altijd weer leuk om te lezen hoe jullie het stellen. Geniet maar lekker verder.

Dorry 2017-10-14 17:45:18
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.