Dag 39. Snelle boot naar Denemarken.

Denemarken, Brønderslev

Vandaag is het zover. We gaan dit mooie Scandinavische land verlaten. Het kost wat moeite maar het moet. De zon vergezeld ons naar de boot in Kristiansand. We gaan op tijd (11.06 uur) vertrekken en we zijn om even voor twaalf al bij de veerboot. Die is er uiteraard nog niet. Om 15.15 gaat de levensgrote catamarang van Fjord Line met 53000 paardenkrachten aan boord de haven van Kristiansand uit en wij zijn aan boord. Het bakbeest kan 70 km/uur varen maar we hebben maar 52 km/uur geklokt. Dat is waarschijnlijk ook de reden dat we pas om 18.15 uur in Hirtshals in Denemarken aankomen, 1 uur later dan beloofd. Volgens de folder zou de overtocht 2.15 uur duren maar dat zijn er dus 3 geworden. We rijden ongeveer 40 km Denemarken in en settelen ons op een grote camperparking in het plaatsje Brønderslev. Het is hier frisjes. Welterusten.

Geschreven door

Al 7 reacties bij dit reisverslag

Goede reis terug naar huis. Ja, aan alles komt een eind. Ook aan een mooie vakantie. Maar jullie kunnen terugkijken op een mooie reis.😊

Ria 2022-08-09 22:58:59

Dank Ria, komt goed. Jullie ook een fijne tijd daar.

camper.joDo 2022-08-10 08:56:29

Zo zijn wij ook een beetje met jullie mee op reis geweest, door jullie tocht te volgen. Wel thuis, Corrie en Joke uit een zonnig en warm Assen

corrie en Joke 2022-08-10 09:15:11

heerlijk zo te volgen wat jullie zowel hebben beleefd en gedaan hier kunnen jullie nog lang van nagenieten

marjan 2022-08-10 09:19:18

Jammer voor jullie en voor ons dat de reis afgelopen is het was elke dag weer ge-nieten van het reisverslag en de mooi foto''s. goede reis terug naar het warme oosterwolde. groeten Anneke.

Anneke Mennes 2022-08-10 11:22:54

Leuk verslag !

Joop en Betty 2022-08-10 14:30:21

Goede terugreis en we hebben genoten van het reisverslag!

Anneke vd Heide 2022-08-11 18:04:14
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.