Lago di Santa Croce

Italië, Farra d'Alpago

Mooie rit door de uitlopers van de Domieten. Salade op een terras en weer verder. Rond drie uur als we wachten op de supermarkt die open gaat, rijden Janine, Guido en kids langs. Wat leuk om elkaar hier te zien! Bakkie, ijsje en naar de camping. Alle ruimte, lekker fris meer en gezellig kletsen en borrelen. 's Avonds een hapje eten in een bergrestaurant. Mmmmm!

Geschreven door

Al 4 reacties bij dit reisverslag

Leuk hoor en maar gauw naar Nederland, groeten ma

Ma 2023-08-02 17:34:54

Wat een gezelligheid met elkaar!!

Janine 2023-08-02 20:59:32

Zojuist ontdekt dat jullie ook weer schrijven... In vogelvlucht deze reis gevolgd. Mooie plaatsen. Regen en zon. Geen last van modderstromen. Leuk! Zeker ook even samen met de fam. Geniet en maak je vooral geen zorgen om de tuin; die krijgt hier elke dag overvloedig water! Groetjes!

Bep 2023-08-02 21:51:37

Wat ziet dat er feestelijk en gezellig uit, genietse met elkaar...

Corrie 2023-08-03 14:28:12
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.