Op naar Lucca en hopen op redelijk weer

Italië, Camaiore

Het is nu half acht en het regent. Aanstonds ontbijten en hopen dat het droog wordt. Ik heb in ieder geval goed geslapen en dat kan niemand mij afnemen. Vandaag op weg naar Lucca.
Inmiddels is het 12.30 uur en ben ik lekker op weg naar Lucca. Even tijd voor een pauze voor ik de drukte vd stad bereik. Vanmorgen goed ontbeten en later in Valpomare in Casa di pellegrino een bakkie koffie gekregen en even gekletst. Grappig dat ik daar vier jaar terug ook ben geweest. Ik kan er nu met een glimlach op terug kijken en ben blij dat ik alleen onderweg ben 😉 Daar weer een advies gekregen voor een nieuw onderdak in Lucca. Telefoonnummer nog niet bekend, daar kom ik straks wel achter.
Wat is het mooi in Toscane. Ik heb genoten tot heden vd wandeling door kleine gehuchten en olijfgaarden. Gelukkig is het inmiddels droog🤣
16.00 uur. Eerst even naar het toeristen bureau. Het begint nu te regenen🥴 Zij weten niets van en nieuw hostel. Geadviseerd wordt om naar het cathedral te lopen en daar verder te vragen. De lokatie is achter de cathedral. Geen bel, wel een bordje met de nieuwe naam. Blijkt over een maand pas open te gaan😀😀 Er komen een paar nonnen aan in een auto, effe vragen 🧐
Doorgestuurd naar een volgend persoon, die zegt; bel even aan op dat nummer en ja hoor ik heb onderdak. Na de luxe van gister is dit behelpen. Wel een douche, kook gelegenheid en een bed om een nacht op door te brengen.
Het geluk is weer met mij. Voor morgen heb ik inmiddels onderdak geregeld. Kan ik rustig slapen gaan😂😂. Geen foto’s vd cathedral ed. heb ik in 2019 voldoende gemaakt😜
In de regen had ik daar geen zin meer in.
Bedankt lieve volgers voor Julie leuke opbeurende reacties😘

Geschreven door

Al 9 reacties bij dit reisverslag

Je bent 'n kanjer zus, heerlijk genieten van de prachtige route die je bewandel met een frisse heldere kijk. Dikke kus lieve zus

Anita 2023-05-01 20:17:58

Top, het gaat voortvarend. Fijn en genieten maar. Lieve groetjes. 👍🥰😘

Annet 2023-05-01 20:28:45

Goed bezig Trudy!! Je gaat gestaag verder, dag bij dag en zo moet je het ook bekijken. Vandaag heb je weer voor elkaar gekregen. Top hoor!!🥾👍Nu weer afwachten wat de dag je morgen zal gaan brengen!! Wij zijn net zo benieuwd als jij😉 Hoop weer op een goede nachtrust 😴😴

Judith 2023-05-01 20:36:20

Wat een lieve mensen tref je onderweg. Het avonturiersbloed gaat al lekker onder je huid zitten Trudy. Je bent nu al een heel eind gekomen. Super knap en een doorzettingsvermogen. Trots op je.

Linda 2023-05-01 20:46:13

Altijd fijn als het weer goed komt😂. Dank lieverds voor jullie feedback👍😘

trudys.reisblog 2023-05-01 20:53:54

Toscane ! een van de mooiste streken van Italië. Je hebt het weer getroffen met onderdak Trudy. De goden zijn met je! Benieuwd wat de volgende dag je weer zal brengen. Wat staat het water laag in de rivier trouwens. Dat schijnt in Spanje ook al zo te zijn. Klimaat gerelateerd zeker. Ik wens je een goede nachtrust! Veel liefs, Dick

dick 2023-05-01 21:52:14

Mooie foto's weer. Het geluk lacht je toe. Wat fijn. Dikke knuf

Laura 2023-05-01 22:32:09

Kanjer, heb geen andere benaming voor je; zou het zelf niet zo kunnen doen. probeer het op een andere manier; hoop dat je het begrijp. ik hoop dat je begrijp, dat ik dat alleen kan zeggen met de meeste liefde, die ik maar kan verwoorden. ik sta stil bij het overlijden van Carry vandaag 1 mei; 16 jaar geleden; voel ook jou verlies met jouw maatje; Hoop dat je haar gedenk; neem haar mee in je reis. liefs Cees.

Cees 2023-05-02 02:50:53

Goedemorgen, er ligt weer een dag voor je, we hopen dat het weer wat beter wordt. Toscane het mooiste stukje van Europa, dat zal vast weer genieten worden vandaag.

Riet en Ton 2023-05-02 08:42:30
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.