Een pittige wandeling naar Aula

Italië, Lucca

Vandaag toch maar weer de wandelschoenen stevig aangesnoerd om naar Aula te wandelen met Claudia, Silvia en Matthias. 27 km te gaan. Opgestaan en koffie gedronken, een paar yogurtjes genuttigd en samen op weg gegaan. Een mooie route, deels over asfalt, gelukkig ook klimmen over bergpaden. Onderweg een koffie stop bij een bar, perfecte cappocino, ik vraag niet meer naar een café americano of café longo want dan krijg ik café Italiano, een klein kopje erg sterke koffie. Verder maar weer, wij lopen langs een hostel in Massarosa en werden uitgenodigd om wat te drinken. De volantiers waren heel gastvrij en enthousiast met dit gevarieerde gezelschap; Silvia uit Italië, Claudia uit Duitsland, Matthias uit Noorwegen en ikke uit Nederland. De volantiers kwamen uit Texas en Italie, wat fijn dat deze mensen er zijn die hun vrije tijd inzetten om te zorgen dat pelgrims onderdak hebben.
Weer verder, een spritz gedronken op een goede afloop voor vandaag, lekker in de schaduw, enne, weer verder naar Luca. Ons onderdak zonder problemen gevonden, douchen en sightseeing in de stad. Teveel kerken om allemaal te bezoeken, wel naar de kathedraal geweest, daar moesten we een ticket kopen, gelukkig hadden we het pelgrimspaspoort bij ons en werden wij hartelijk welkom geheten en mochten wij gratis naar binnen. Er zijn hier zoveel oude gebouwen. Om een beetje geschiedenis op te doen moet je hier langer verblijven.
Boodschappen gedaan en een fles wijn genuttigd op straat. Dat is goedkoper dan een glas bij de bar. 😂.
Nu samen eten en vanavond afscheid nemen van Claudia. Matthias en ik gaan morgen met de trein naar Florence, om vandaar naar Siena te lopen. Daar zijn vervoersmogelijkheden om weer huiswaarts te gaan. Kus allemaal. 😘😘🚊🙋‍♀️

Geschreven door

Al 6 reacties bij dit reisverslag

Geniet en ontspan nog van je laatste dagen

Ton Angela 2019-07-12 12:07:38

Weer mooie verhalen en avonturen Geniet van de laatste dagen lieve Trudy Ik ben vandaag weer heelhuids thuis aan gekomen Een veilige en goede terug reis voor jou gewenst Dikke kus 😘

Frits 2019-07-12 14:37:05

Dit is alweer je laatste week om zo onder weg te zijn. Nog een paar dagen lekker genieten van al het moois om je heen. Dan begint het gewone leven weer, dus geniet er nog lekker een paar dagen van. Knuffel uit Purmerend!

Anneke den Hartog 2019-07-12 17:04:23

Ook de groeten van Hans

Frits 2019-07-12 18:12:12

Geniet nog van de laatste dagen. 2 jaar geleden zijn wij ook in Florence en Siena geweest het is daar prachtig en heel veel te zien. Grappig dat jullie een zandkunstwerk zien die wij vorig jaar ook in Edinburgh hebben gezien. Groetjes vanuit de Zuidoostbeemster en nog een paar mooie dagen

Ton en Riet 2019-07-12 18:37:43

Geniet van deze laatste dagen dan kun je er weer tegen aan. Zover is het nog niet. Bedankt voor het mooie verslag en de mooie foto's. Lieve groetjes van ons. 😘

Annet en Adrie 2019-07-13 20:58:56
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.