'Karaoke' in de nacht.

Frankrijk, Cruas

Het is zaterdag 10 juni.

De karaoke ging gisteren ondanks de regen toch nog best lang door. Allemaal mensen die niet zingen konden, behalve de begeleidster. Maar wel leuk.
Ik heb zeer slecht geslapen.
Om een uur of 10 kwam er een groep jonge mannen, ongeveer 15 man, in de leeftijd van ongeveer 20 tot 30 jaar op de camping aan. Midden op het terrein zetten ze een kampement op met in het midden een soort partytent. Alles zeer luidruchtig. Toen alles was geïnstalleerd begon er een volgende 'karaoke ': harde muziek nagezing, hard praten dat steeds luider werd, naarmate het gebruik van de weelderig vloeiende alcohol, toenam, wat na verloop van tijd overging in geschreeuw en vervolgens in vechtpartijen. De hele, hele, hele nacht. Om een uur of vijf werd het wat rustiger. Ik ben toen even ingeslapen maar werd om 5.30 uur weer wakker. Ik dacht, ik sta op en ga weg. Het had echter de hele nacht geregend en alles wat tent is, was doorweekt. Het bleef nat en vochtig. Toen uiteindelijk toch maar ingepakt. Onderweg boodschappen gedaan bij Intermarche in een stadje waar ik langs kwam en bij een bakker lekker brood gekocht. Vervolgens weer door een prachtig natuurgebied gereden. De bloemen pracht langs de weg is echt zo mooi. Één groot tapijt van tientallen soorten kruid in bijna alle schakeringen van de regenboog.
Het pad ging iets omhoog met bocht. Ik rijd een lang recht stuk fietspad op en rijd zó wolken met muggen in. Verstikkend. In mijn ogen, mond, neus en haren. Gelukkig had ik mijn 'tropenpet' nog bij me. Daar zit een net in dat je over je hoofd en hals kan trekken tegen al het vliegend ongedierte. Dat werkte heel goed. Geen last meer en ik kon dus gewoon doorgaan.
Na een paar kilometer kwam ik bij de camping waar ik naar toe wilde. Het was wel vroeg, maar ik lig nu lekker op mijn luchtbed ik plaats van te beulen op mijn fiets in de hitte, want het is weer mooi weer.
Ik denk dat ik hier morgen blijf. Inderdaad een mooi camping.

Geschreven door

Al 4 reacties bij dit reisverslag

Niet te hopen dat die groep vechtersbazen je achterna komt. Nog een nacht karaoke/drank/vechten is niet leuk. Je treft het nog wel met het weer denk ik, bij ons is het veel regenachtiger en...onweer. Veel plezier op je "rust"dag met een vrolijk ☀️

Anne-Marie 2023-06-10 18:28:09

Ik wist niet dat je liefhebber was van Karaoke,ha, ha🤫 Heb je vandaag nog een fijne rustdag gehad?daar was je wel echt aan toe. Je bent wel een bikkel hoor en hoe jij alles beschrijft, wij genieten er van😆 Ik zie helemaal voor mij. Succes en een dikke 🥰 knuffel.

Lieve Jan 2023-06-11 20:25:38

Jeetje, papa, wat ben je al ver. Het lijkt je ook makkelijker af te gaan..klopt dat? Wat een leuke ontmoetingen heb je, wat gaaf om alles te lezen. Die jongen met die kano fiets vind ik echt te gek..maar hij heeft wel wat meer mee dan een tentje. Wat leuk dat je zoveel bijzondere mensen ontmoet. Ik blijf het echt te gek vinden dat je dit doet...een dikke knuffel van ons allemaal. Liefs Jori, Judith, Nova, Jesper, Jim

Jori Spaa 2023-06-11 23:54:52

Jeetje Jan, wat een avontuur! Soms zit het mee en soms tegen. Zal er vast prachtig zijn! Geniet ervan! Liefs Judith

Judith 2023-06-12 08:56:08
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.