Port de Saonne. Zondag rustdag

Frankrijk, Port-sur-Saône

Allereerst wil ik iedereen bedanken voor de ondersteunende en lieve reacties. Dat is echt heel leuk en prettig! Antwoorden is voor mij bijna onmogelijk, gezien tijd energie en typehouding. Gisteren was een onverwacht zware dag. Dus neem ik vandaag een rustdag. Ik had voor de ontspanning een boekje meegenomen, maar aan lezen ben ik nog niet toegekomen.
Er was vanochtend een oldtimer show naast het camping terrein. Heel leuk alle auto typen vanaf mijn jeugd stonden er ongeveer. De citroën waar Ap en ik met Henk Moet over de dijk naar Nijmegen scheurden en Henk Moet met 2 wielen door de scherpe bochten scheurde, terwijl Ab en ik riepen, harder harder! Zie foto!
De Deux Cheveau, die Ab en ik in de tuin hebben ' verbouwd' ! De Volkswagen (ook Wendy's eerste autoliefde) waarmee Ab en ik met Henk Maasdam naar Reeuwijk reden om voor het eerst te gaan zeilen en ik Mireille ontmoette!. En zoveel meer herinneringen met auto's, om de Renault 4s van vader maar niet te vergeten. Het zegt de meeste niets maar mij des te meer! Memories.
Ik zit op een terrasje in Port sur Saonne en kijk gedachtenloos naar een betonnen elektriciteitsmast. Ineens zie ik dat de mast is beschilderd. Grappig, zie foto.

Er komen nog veel meer 'heuvels'. Ik moet bagage kwijt. Ik ga over op 'volledig minimaal'. De voortassen moeten weg. De bagage blijft tot nu toe erg zwaar, bij het de heuvels opzeulen!

Geschreven door

Al 7 reacties bij dit reisverslag

Ha die Jan ...vol bewondering hoor volg ik je tour .Je bent nu heus in Frankrijk dus eigenlijk is je missie totaal geslaagd!!!! Ondanks alle lastigheden en tegenvallers doorgezet nu i.d.d.nog wat ballast achterlaten en we zien je gelouterd straks weer retour. Knuffel en frisse moed voorwaarts...

Joke de mol 2023-05-29 21:36:49

Ha die Jan. Goed dat je een rustdag hebt genomen, dat geeft je meer aandacht voor andere dingen en komen mooie herinneringen boven drijven. Daar doe je het toch ook voor.

Herman Koopman 2023-05-29 22:06:50

Wat leuk Jan, zo'n old timer show. Allemaal oude liefdes die voorbij komen...en de mooie herinneringen. Nu letterlijk en figuurlijk veel ballast kwijtraken, dat is het mooie van die tocht. Ga zo door!

Anne-Marie 2023-05-29 22:13:07

Hoi Jan wij zijn inmiddels weer thuis, jij begint echt op stoom te komen. Heel bijzonder om op deze manier een stukje van je reis mee te maken. Wat ik me weer extra realiseer is hoe verschillend je de tocht en het lsndschap ervaart als je fietst ( of loopt) ipv in een auto te zitten. Hoe vaak zijn we al niet langs Metz en Nancy gescheurd, nog nooit bedacht dat het mooie oude steden zijn...mooie ervaringen. Liefs. Maaike

Maaike 2023-05-29 22:14:56

Nice Jan! Een leven in/aan auto’s komt aan je voorbij terwijl jij Frankrijk op de fiets doorkruist 😎 mooie herinneringen en leuk dat je dat met ons deelt. Stuur maar lekker veel gewicht terug naar Schagen Ballast…. Een mooie en rustige tocht toegewenst ! Leuk die beschilderde mast😍

Wendy 2023-05-29 23:41:54

Heerlijke rustdag, dat heb je ook nodig! Greetje

Greetje 2023-05-30 09:49:26

Lieve broer, ik hoop dat je vandaag een mooie en goede fietsdag hebt! Geen al te hoge "heuvels" en geen al te diepe "dalen"! Een paar dagen gewoon fijn fietsen zou ook wel eens leuk zijn. Het vergt heel veel van je, in alle opzichten en wij hebben erg veel bewondering voor de manier waarop je je er door heen slaat! Veel liefs en sterkte

Anne en Gerard 2023-05-30 10:25:47
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.