Dag 15: Er is er eentje ziek + bezoek Tanah Lot

Indonesië, Bali

In de nacht van vrijdag op zaterdag hebben we beiden geen oog dichtgedaan. Ik (Judy) zat ineens met een dikke verkoudheid en later die nacht kwamen er maag en darmproblemen bij. Tegen de ochtend was het precies wat beter en zijn we met de scooter (jaja we huren weer een scooter 😁) naar Tanah Lot gegaan.

Pura Tanah Lot is een Balinese tempel aan de westkust van Bali. Het ligt in zee boven op een rots.

Bij laag water is de tempel net wel of net niet met droge voeten te bereiken over een zanddam van zo'n twintig meter lang. De toegang is echter beperkt tot de eerste vijf meter van het mini eilandje. Op het toegankelijke deel is een 'grot' met een magische bron. Alhoewel de tempel in de zee ligt, komt er zoet water uit deze bron.

Tanah Lot is een van de drukst bezochte toeristische attracties op Bali, de toegangsweg naar de tempel is dan ook een moeizaam voorbij te komen toeristenmarkt.

Na ons bezoek aan Tanah Lot voelde ik me terug zieker worden dus besloten we terug naar het hotel te gaan en een plonske te doen in ons zwembad. Uiteindelijk zijn we van 13 u 19 u aan het hotel gebleven omdat het altijd slechter ging. We zijn wel nog ergens iets gaan eten en dat sloeg ook dik tegen 😂

Onze eerste dag in Bali was dus nogal een bewogen dag. Met gelukkig een fijn bezoek. Hopelijk morgen een betere dag waarin ik niet meer ziek ben en lekker kan eten!!!

XXX

Tom en Judy

Geschreven door

Al 5 reacties bij dit reisverslag

T&J, Andermaal mooie foto's van Bali maar ook van jullie samen. altijd toast als ontbijt op Bali, weet niet waarom. Tanah Lot is zeer mooi. Maak je niet ongerust, je mag alleen binnen als je hindoe bent. Maag en/of darmklachten krijg je altijd wel eens. Opletten met de airco en op tijd een beetje rusten. Niks om je zorgen over te maken. Morgen gaat het weer beter.

Frank 2017-06-24 15:48:23

Komt wel goed ... Met Indonesische muziek (krontjong)droom ik zachtjes weg van de tijd dat ik er ooit ben geweest ... Genieten is de boodschap. ... Liefs Mams

De madre 2017-06-25 01:09:15

Amaai weeral mooie foto's en lekker eten zo te zien en vooral de mooiste kamer dat ik tot hier toe al gezien heb prachtig geniet ervan

Inge 2017-06-25 06:52:23

Snel helemaal beter Judy! Weer heel mooie foto's. Jullie zien er stralend uit

jeannine 2017-06-25 08:51:25

leuk zeg alle reisverslagen, heel afwisselend wat jullie allemaal zien en lekker eten, dan kan het niet meer stuk hé, een supervakantie heb ik de indruk :-) Geniet van Bali, de rust en elkaar !

cathy 2017-06-26 11:32:34
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.