Vandaag namen we afscheid van Bandung om door te trekken naar Yogyakarta. We moesten al om 5u30 opstaan om de trein van 7u20 te halen. De treinrit tot in Yogya duurt 8 uur dus kozen we voor de klasse 'eksekutief' wat wil zeggen dat je echt wel de de beste plaatsen voor een lange reis krijgt. Toen we op de trein naar plaatsen zochten zagen we dat we de 2 brakste stoelen van de trein hadden... die wagon viel bijna uit elkaar. Op de foto's is ook terug te zien op wat voor een toilet je je behoefte moest doen.. GEHURKT 😂 We sliepen eerst een 2 tal uurtjes op de trein om dan klaar wakker van het uitzicht vanop de trien te kunnen genieten. De treinreis ging echt super snel vooruit doordat er zulke mooie uitzichten waren. Een klein probleempje was wel dat we dachten dat er eten en drinken op de trein verkocht zou worden. Dit was dus niet het geval. Gelukkig hadden we nog wat drinken bij ons. Eten hebben we dus een hele dag niet gedaan.
Aan het station van Yogyakarta zagen we voor het eerst nog eens een westerling! Dat was al een week geleden 😁 Aangekomen in de guesthouse werden we ontvangen door de housekeeper, een super lieve dame waar je alles aan kan vragen. We hebben een klein huisje alleen voor ons en is heel gezellig. Er is ook een binnenkoer waar er met de andere gasten gegeten en gedronken kan worden. Na een weekje met zijn 2 is het wel leuk om met andere waaronder mensen vanuit Argentinië, Engeland en Canada een praatje te kunnen doen op ons terras.
Om onze avond af te sluiten zijn we weer lekker gaan eten :) En na een hele week rijst wilde we eens iets anders... PIZZAAAAA... blijkbaar de beste van de stad en dat hebben wij kunnen bevestigen. Tom had nog nooit zo een goede pizza gegeten 😁
Morgen huren we een scooter en gaan de stad verkennen. We zijn het stappen en taxi's nemen een beetje beu dus een scooter is eens iets anders 😁 Ook gaan we proberen de 3 uitstappen dat we graag zouden doen vastleggen :)
XXX
Tom en Judy
Geschreven door TomenJudyopreis