Op naar richting Basel...

Duitsland, Bamlach

Gisterenavond met verzenden van Pindat wat problemen met de WhatsApp? Geen flauw idee wat er aan de hand was, sommige kregen hem dubbel en sommige niet, en bij heel veel mensen is al het eerdere app verkeer verdwenen 🤔. Hopelijk gaat het nu weer goed.

Gisterenavond heeft het hier keihard geregend en een onweer....soooo 😱⛈️⛈️⛈️. Ik zag dat de weersverwachtingen wat onstabiel weer opgeven de aankomende tijd, aan de temperatuur ligt het niet, we zullen zien.

Vanmorgen om 7.00 uur regen, ik dacht: lekkerrrr blijf ik nog mooi ff liggen 🤭. Maar om 8.00 droog, dus aan de bak, koffietje, ontbijtje stalen rossen optuigen en gaan met die 🍌.

In Munchhouse begint de lucht behoorlijk te dreigen en we zien ook dat we een stuk in gaan met veel bossen, niks echt schuilen dus. Buienradar raadplegen en zien dat de buien richting het Oosten gaan en wij fietsen naar het zuiden, dus we wagen het erop.
En we gaan als een speer....vlak en goed fietspad!
We fietsen tot Kembs, daar maken we plannen voor het vervolg.

Gaan we Basel in ja of nee?
Het wordt nee. 10 km ongeveer naar het station om het daar af te tikken, fucking druk, drukkend weer, moeilijk navigeren, krijg ook geen bord Basel gevonden, ik heb hem al hangen.....nou uhhh, ut zal mu un worst wezen 😁, de groeten en op naar de braadworsten 😂😂😂.

Peter knalt er op het 3 landenpunt de nieuwe GPX route op en we gaan....
We zitten in Duitsland, richting huis 😅

Qua weer hebben we het er vandaag goed afgebracht. We hebben het zo goed als droog gehouden!
Het viel nog niet mee om een camping te vinden. We zitten aan de zuidelijke rand van het Zwarte Woud
in Bad Bellingen, in het mildste en laagste regenklimaat van Duitsland - het Markgräflerland, nou dat zullen we zien 😂. Moesten godnondeju nog een end omhoog ok!

Geschreven door

Al 13 reacties bij dit reisverslag

Godsamme jullie bikkels zijn er al😳. Kei goed gedaan ,ik heb al zere billen als ik er aan denk🤣. Wel zwarte luchten daar in het Zwarte Woud🙈. Een fijne avond en een lekkere 🍺🍷heel dik verdiend 👍.

Roos 2024-08-01 17:15:30

Als ze vlakbij Basel nog te beroerd zijn om een plaatsnaambord neer te zetten dan hebben jullie groot gelijk dat je die stad laat voor wat hij is ! Heerlijk dat jullie nergens aan gebonden zijn én flexibel. Hopelijk gaat het Zwarte Woud jullie veel moois brengen.

Frans en Jeanne 2024-08-01 17:49:22

Wat doen jullie het goed.🍺🍷verdiend.

Ine 2024-08-01 18:07:19

Goed bezig (geweest al) jullie! Fijne en goede terugreis met ☀️🥂❤️🚲 en veul leut! 😘

Theo en Gertha 2024-08-01 18:22:59

Ja klopt dat er wat haperingen met pindat waren. Ik dacht al dat het aan mijn telefoon lag. Zelfde weer bij jullie als hier in Den Bosch, wel meer regen vandaag. Weer mooie fotos. Lekkere avond en nacht🥰

Stan en Fransien 2024-08-01 18:24:15

Jeeh snel gegaan, maar dat zal voor jullie anders aanvoelen...en zo'n grote stad in fietsen na zo'n mooie landelijke route is wel ff benauwend en daarbij Den bosch is zeker zo mooi😜weer een mooi doel afvinken, benieuwd naar de volgende😂

Nico en karin 2024-08-01 18:37:13

Tjee Sportiefjes, jullie waren al bij Basel, kei goed 👍. Wel erg jammel dat ze daar het plaatsnaam bordje hebben verstopt 😜…… Lekker een neut nemen daar in het Zwarte Woud en voorbereiden op de terugtocht. Tjakka!

Jopie 2024-08-01 18:48:07

?Op de terugweg alweer ... Zwarte woud Langs de weg de koekoeksklokken tellen ipv kruizen. en afslaan naar Rust niet voor de rust maar achtbanen pikken in het Europapark. Kzou het wel weten .

Peter 2024-08-01 20:11:23

Nou knap hoor. Toch mar mooi aangetikt Basel. Leuk geschreven Lian. Hopelijk op de terugweg meer keus in slaapplekken en eettentjes. Bedankt dak ff mee mocht beleven.

Marie Jose 2024-08-01 21:44:57

Goed gedaan bikkels, om trots op te zijn. 👍🤚 Een hele prestatie. En nu een mooie terugreis voor de boeg. Fijne en mooie reis gewenst met veel zon en fietsplezier. 🌞🚴 Ook vandaag weer een leuk verslag met mooie foto's.

Jeanette 2024-08-01 23:49:10

jeetje, hebben jullie racefietsen 🤭 zwarte woud is prachtig. Ik heb daar altijd het idee dat je door een puzzel van Ravensburg rijd. Geniet ervan😘

Anja 2024-08-02 06:55:44

Knap hoor helemaal in Basel!!!! Ik red dat met de auto niet eens. Geniet van de braadwursten en goeie reis richting huis.

Margot 2024-08-02 09:23:30

Met of zonder bordje, weer een hele prestatie 💪. Het zwarte woud is prachtig, ook daar komen we graag! Geniet ze!

Rieky 2024-08-02 09:46:57
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.