Bilbao

Spanje, Bilbao

Wij vanmorgen naar het treinstation en er was al volop leven op straat. De mensen zijn blij, uitgelaten. Ze hebben ook 2 jaar geen feest kunnen vieren ivm Corona. Overal is er muziek en optochten met dansende poppen. Iedereen blij! Wat een leuk aanzicht.

Op het treinstation zoeken we op timetables, oké er gaat een trein naar Burgos en zien dat we ergens moeten overstappen. Prima! We hadden gevonden wat we zochten,en nu een treinticket kopen. Wel godnondeju, kunnen we niet mee met de fiets. Ja, kan wel maar dan moeten de fietsen gedemonteerd worden en in een hoes of zoiets. Nou, da's kut! Wat een teleurstelling 😥 😥. Tja, het is niet anders.

We lopen terug en komen langs Europcar Peter zegt, da kan natuurlijk ook! Hij regelt binnen 5 minuten een busje voor morgen. Morgen om 11.30 bij het station zijn, fietsen inladen, naar Burgos rijden en bus weer inleveren. Probleem opgelost! 🙃😯, hoe hendig is da. Ik ga ervan uit dat het goed komt. Peter zegt altijd: gu moet in oplossingen denken....😉.....
We schakelen mijn broer in om de nieuwe route te downloaden.

S'middags nog unnu Sangria in de stad met Lee en Wil.
Bilbao is nog volop aan het feesten en lijkt voorlopig nog niet naar bed te gaan. Wij wel op tijd....😴

Geschreven door

Al 9 reacties bij dit reisverslag

Voor alles bedenken jullie een goede oplossing.👍

Ine 2022-08-22 19:21:29

Goed plan.....avontuur is te sturen😉

Nico en karin 2022-08-22 19:27:08

Alles weer goedgekomen,gezellige fotos🙃

Henk en liesbeth 2022-08-22 19:42:56

Weer helemaal klaar voor vertrek om jullie route te vervolgen, goed plan, die bus. Een dan weet lekker fietsen, met plezier en niet met de tong op de schoenen. Have fun weer.

Lee 2022-08-22 19:56:00

Geweldig in Bilbao zegt Gustavo. Ik volg je pas toen ik hier ben aangekomen op Lanzarote. Soms wel jaloers hoor. Geniet ervan samen. Groetjes Gerard en Marie José.

Gustavo en Marie 2022-08-22 20:07:31

Ik ben nu in Greetsiel in Duitsland mooie reis gehad en een leuke kamer en nu lekker uitrusten groetjes

Janny 2022-08-22 20:32:05

Handige oplossing, met zo’n busje👍Kan je in Burgos inleveren? Gaan we onthouden.

Miriam 2022-08-22 20:49:52

Goed bezig lieve Lian en Peter. We volgen jullie trouw masr soms te druk om te reageren🙄🤪🥰🥰

Stan en Fransien 2022-08-22 21:34:54

Hey luitjes het lijkt wel een labyrint de laatste dagen van jullie fietsroute 🤭. Fijn dat jullie een oplossing hebben gevonden om verder te komen. Goede reis naar Burgos. Lijkt me een gezellig feest in Bilboa.

Marie-Louise 2022-08-22 22:55:27
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.