Aansluiten bij Wilma, Geertje en Sonia

Spanje, Tavernes de la Valldigna

Vanmorgen buiten ontbeten en toen kwam Guido mij nog een groot glas vers sap brengen. Zo aardig. Later kwamen ze samen om gedag te zeggen, camper te bekijken en foto's te maken. Die plakken ze later in het gastenboek. Echt een heel leuk gastvrij stel.
Toen weer op pad richting kust, naar het camperpark waar de anderen zijn bij Tavernes de la Valldigna. Is weer allemaal redelijk strak naast elkaar. En toch straalt het wat gemoedelijks uit. Velen blijven hier de hele winter.
Leuk weerzien met de anderen.
Zelf nog langs het strand naar het dorp gelopen en over de weg terug. Ik was moe bij terugkomst, wilde liggen. En dus lui met extra krukje en deken en deur op kier op de bank liggen soezen en lezen. Voor het eerst super lui en heerlijk aan toe gegeven.
Om 17.00 met z'n vieren bij Sonia buiten aan de borrel en later nog bij haar binnen gezeten.
Tegen achten weer terug en brood met geroosterde groenten gegeten.
Weer bijtijds naar bed. Ben elke avond heel moe van alles.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.