De start (km stand 19.1008)

België, Wuustwezel

Het kostte mij dit keer moeite om Cathy en warme behagelijke huis achter te laten. Wat ga ik tegemoet en meemaken. Krijg ik weer een dip omdat ik te weinig contact heb met mensen? Dat is nog mijn grootste zorg eigenlijk!
Na de laatste dingen afgehandeld te hebben (als altijd goed voorbereidt en steeds wat gedaan😁) rond 12.00 vertrokken. Eerst nog banden opgepompt en toen de snelweg op. Richting boerderij Het Boerenijsje in Loenhout/Woestwezel, België. Reis ging voorspoedig en rond 14.00 daar aangekomen. De koeienstallen konden bezichtigd worden met info borden. En in het winkeltje de 2 euro staangeld betaald. Nog een kleine drie kwartier gewandeld met het lawaai van de snelweg in mijn oren. Het was goed koud, rond 5 graden. Terug lekker warm op de bank met thee en paar dropjes😄. Bami gekookt en daarna gelezen. Moe, dus bijtijds naar bed.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.