Goed geslapen. Vroeg op en tegen half tien vertrokken. Eerst drukke snelweg, maar daarna binnenwegen met mooi uitzicht.
Uurtje later kwam ik aan en ontving Guido mij en wees de plek op het landje waar ik mocht staan. Daarna kreeg ik een hele rondleiding. Ze hebben het huis pas een paar mnd, maar hebben al veel gedaan.
Na mijn lunch gaan wandelen. Verstrikt geraakt in de lage prikkelbosjes heuvel op, dus maar weer naar beneden mijn weg gezocht naar beter begaanbaar pad. En teruggelopen. Ik mag hier mandarijnen en sinaasappels van hun bomen plukken. En die zijn heerlijk! Lekker buiten zitten lezen. Wat een rust, je hoort hier bijna niets.
Guido kwam mij vragen of ik mee wilde lopen met zijn honden rondje. Dus weer gezellig kletsend gewandeld.
Om 17.00 kwam hij mij roepen om een drankje te drinken op hun sundown plek. Kennis gemaakt met Barbara en daar tot 19.00 zitten borrelen en kletsen. Wat een gezellig stel en heel gastvrij. Én....ze luisteren en vragen!! Had er helemaal een blij gevoel van.
Bloemkool met restje curry gegeten en met boek ingekakt. Alweer een voldane dag.
Geschreven door Pelgrimeren