Vanmorgen na ontbijt kleding/handdoeken was. Om 11.30 met fietsje afgezakt naar Teuni en Rein Jan. Heel gezellig koffie gedronken en gekletst. Na ruim een uur op de fiets naar het restaurant om te lunchen. Buiten zat niemand, maar binnen in de betegelde ruimte was het druk met etende Portugezen. We namen alledrie hetzelfde: porco preto (zwart varken) met frites en salade en witte wijn. En het vlees was inderdaad mals en heerlijk, maar ook in smakelijke marinade bereidt. Daarna ook nog maar een punt cheesecake en een bica toe. En ook heel gezellig gekletst. Ook mijn achterburen bleken er te zitten, ook even mee gebabbeld.
Denk wel twee uur daar gezeten en toen weer teruggefietst. Bij de camper even flink water gedronken, want het is weer warm.
Was opgeruimd en nog een half uurtje gewandeld om de camping heen. Even eten helpen verteren. 17.00 weer de borrel en bij terugkomst de boel zoveel mogelijk opgeruimd voor morgen. Bijna in de verleiding nog dagje te blijven, maar nee, ik ga (met enige spijt) weer door. Hoop dat het bij de jongens ook fijn is, dan blijf ik daar nog even hangen. Zal vast minder verkeerslawaai zijn.
Ok wil ook wat speling houden in mijn terugreis.
Geschreven door Pelgrimeren