On our way in South West Australia.

Australië, Perth

Vandaag vertrekken we richting Albany. We weten wel waar we heen gaan (en wat we denken te gaan zien) maar verder niets besproken. We zien wel waar we kunnen slapen. Eerst even ruim 400km naar het zuiden rijden.

Zo typerend: dan draai je de weg in richting Albany en dan geeft je navigatie aan: volg deze weg tot de volgende rotonde (en dat is dan over 316km)!

Bij aankomst in Albany zijn we naar het Anzac museum gegaan.
In 1914 verlieten meer dan 40.000 Australiërs en Nieuw-Zeelanders Albany, op weg naar de Grote Oorlog. In dit museum wordt hun verhaal verteld.
Het National Anzac Centre is het belangrijkste museum van Australië ter ere van de Anzac-legende en bevindt zich in het Albany Heritage Park. Bij het betreden van het National Anzac Centre nemen bezoekers de identiteit aan van een van de 32 Anzac-personages en lopen met hen mee terwijl ze de Eerste Wereldoorlog ervaren: van rekrutering; door training en inscheping; betrokkenheid bij conflicten in de Indische Oceaan voorafgaand aan aankomst in Egypte; en verder naar Gallipoli, Palestina en de Sinaï; en over het westelijk front.
Deze persoonlijke verhalen ontvouwen zich via interactieve multimediadisplays en audiocommentaar, terwijl bezoekers getuige zijn van de Eerste Wereldoorlog door de ogen en verhalen van hun Anzac.

Australië toont altijd veel respect voor hun militairen.

Filmpje: https://youtu.be/lFcrsjDhg14

Geschreven door

Al 4 reacties bij dit reisverslag

WoW. Jullie hebben best snel tempo en doen veel, behalve bezoek Family and friends ook veel bezienswaardigheden. Leuk om te volgen hoor. Nu de andere kant van Australië. Warm jullie daar al eerder? Veel plezier verder. Groet Herman en Yolande

Steenhuis Yolande 2022-07-24 09:46:21

We zijn nu voor het eerst in West Australië (WA) . Planning was/is eerste week familie/Brisbane omgeving. Ons WA avontuur begint in Albany. we komen straks ook in het wijngebied van Margret River.

paulaenriekelts.avonturen 2022-07-24 11:35:26

Following you with interest Museum must be very impressive

Kitty, James 2022-07-25 11:06:53

Yes it was very impressie. And they made it interactive. So good done. Very good education.

paulaenriekelts.avonturen 2022-07-25 12:37:23
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.