Eindelijk is de dag van vertrek dan echt aangebroken!!!
Jan-Martijn vertrekt naar school met een presentje voor Meester Chris en een tas met spelletjes. Tijdens de laatste dag op school mag er lekker worden gerelaxt.
Riekelt en ik vertrekken nog even naar Amsterdam, even bij het graf van mijn ouders langs. Een traditie die we altijd doen voor we op reis gaan.
Op de terugweg worden we gebeld door de Taxi-service van Emirates. Om te bevestigen dat ze die avond komen en om te vragen of we veel bagage hebben i.v.m. het formaat auto. Er zal uiteindelijk om 18.20 uur de taxi voor komen 😊.
Riekelt gaat ook nog even bij Lydia langs. Ondertussen kan ik mijn eigen koffer op mijn gemak inpakken.
Wanneer Riekelt thuis komt is het tijd om Jan-Martijn op te halen van school. Alle kinderen zijn blij dat het vakantie is. Na een aantal dikke knuffels van vriendjes, gaan we lekker naar huis.
Onderhand dat Riekelt en ik verder rommelen (Riekelt moet nog een uurtje werken) gaat Jan-Martijn even op bed liggen; hij heeft nog een lange dag te gaan.
De buurtjes, Jochem en Ellen, komen ook nog even langs om gedag te zeggen (die gaan de volgende dag verhuizen naar Soest).
En het is bijna niet te geloven, maar om precies 18.20 uur rijdt de taxi voor. Een Mercedes stationwagen, leuk leuk leuk.
Op Schiphol staan Peter & Ursula om ons uit te zwaaien. Het inchecken verloopt super makkelijk. Dan nemen we afscheid en gaan we door de douane; hier merken we nog niet echt verschil met Businessclass of Economy.
Gelukkig mogen wij doorlopen naar de Business lounge waar we even wat eten en drinken. Dan mogen we al boarden.
We lopen vol verwachting richting de Business-class. Wow dit ziet er goed uit zeg, wat een ruimte in het vliegtuig, heerlijk. Mooie stoelen (zelfs met massage-stand), twee schermpjes en heel veel opbergmogelijkheden. Ach, gewoon top. En uiteraard krijgen we meteen een glas Champagne aangeboden. Kort daarna worden ook nog Amenity-bags uitgedeeld, zowel voor de dames als de heren!!!! Ik hou ervan.
Het vliegtuig vertrekt keurig op tijd.
Nadat we een drankje en wat nootjes hebben gehad is het tijd voor het diner. Ons tafeltje wordt keurig gedekt en ook nu kunnen we weer diverse soorten alcohol of wijn krijgen. Het diner bestaat uit een voorgerechtje, hoofgerechtje en een toetje, heerlijk hoor.
Tot slot nog een klein doosje met chocola.
Dan is het toch echt wel tijd om wat te gaan slapen. Stoelen heerlijk plat, we hebben nog een extra (zacht) matrasje gekregen, een kussen en een dekentje erbij en ronken maar…..
Geheel tegen mijn verwachting in lukt het om wat te slapen.
Na een poosje worden we wakker gemaakt door de Gezagvoerder die meldt dat hij is begonnen om de landing op Dubai in te zetten.
Dus wakker worden!!! Na een heerlijke warme handdoek is het dan zover, en arriveren we op Dubai Airport.
Terwijl wij het vliegtuig al uitlopen, moeten de mensen in Economy nog blijven wachten.
Geschreven door Paulaenriekelts.avonturen