We zijn onderweg....

Nederland, Bussum

We zijn onderweg, maar wel met een omweg. Via Helsinki naar Singapore en dan Brisbane. Door de annulering van de avondvlucht naar Helsinki en omboeken naar de ochtend vlucht hebben we een overstaptijd van 9uur. Dus even op de voetjes Helsinki in. Om de lange rijen op Schiphol te vermijden hebben we voor het traject naar Helsinki Business Class gevlogen (€70 extra). De rest van de reis gaat Economy Class.

Geschreven door

Al 5 reacties bij dit reisverslag

Goed begin…van weer een mooi reis. We wensen jullie veel plezier en gezond weer terug. Martijn is echt een volwassen knaap geworden. Leuk om te zien. Jullie hond is goed uitbesteed? Geniet ervan en leuk om mee te kijken op deze manier.

Yolande Steenhuis 2022-07-15 17:08:49

Thanks. Onze hond is bij een dame in Hierden... Pet b&b. We zien al foto's voorbij komen.

paulaenriekelts.avonturen 2022-07-15 18:53:38

Lieverds, een hele fijne reis / vakantie gewenst. Wij kijken alweer uit naar de verslagen en foto’s 😊

Diana Brouwer 2022-07-15 19:48:24

Een hele mooie reis toegewenst!,,en een behouden vaart! 🛩🙏

Willem Kroon 2022-07-16 10:38:02

Thanks all

paulaenriekelts.avonturen 2022-07-16 13:54:08
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.