Geelong seafront

Australië, Geelong

Na het ontbijt rijden we naar het centrum omdat we Jan-Martijn beloofd hebben om een ritje met het Thomas treintje te maken. Deze vertrekt om 10.00 uur. Na een leuk ritje komt het treintje aan bij een grote speelplaats met zwembad, restaurant en wandelpier. Uiteraard wil Jan-Martijn hier wel even spelen en dus stappen we uit het treintje. Het is ook vandaag weer erg mooi weer, dus wij zitten lekker in de zon (25 grdn) terwijl Jan-Martijn heerlijk speelt. Na een poosje pakken we het treintje weer terug naar het beginpunt. Hier wil Jan-Martijn nog even in de draaimolen en dan is het tijd om weer naar de auto te gaan. Vandaag rijden we terug naar Melbourne, ongeveer 80 km. Rond 15.00 uur vinden we een motel, het Stay-Inn motel waar we nog een kamer kunnen krijgen (100 AUD).

's Avonds gaat Riekelt op bezoek bij een oud politie-collega. Jan-Martijn en ik blijven lekker in het motel. Jan-Martijn valt al vrij snel in slaap wat wel goed is omdat we de volgende dag vroeg op moeten staan voor onze vlucht naar Cairns.


Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.