Geelong

Australië, Warrnambool

Om 9.52 uur vertrekken we weer vanuit Warrnambool. Het is dan 15 graden. Vandaag rijden we eerst even naar een internetcafé om onze "blog" goed bij te werken. Dat blijkt via de eee-pad toch wel lastig te zijn.
Daarna rijden we via de snelweg terug naar Geelong. Onderweg nog wel wat gestopt. In Geelong op zoek naar een motel. Dat duurde even, maar uiteindelijk toch gevonden. Het is in inmiddels mooi weer geworden en ook lekker warm (eindelijk....).
Tegen de avond pakken we de auto en rijden we naar het centrum van Geelong. Dit ligt ook aan een mooie baai. We eten hier ook iets en gaan dan weer richting motel.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.