Het ontbijt is weer heerlijk, weer allemaal andere dingetjes dan gisteren. Om 10:00 vertrekken we richting Giovinazzo. Één klein kustplaatsje met leuke straatjes en een mooi haventje. We zitten een poosje op een bankje in een park, waar alle mannen hun kletsuurtje hebben.
En dan naar Bari, waar we onze vakantie begonnen. Nu gaan we de stad in en ook Bari is weer erg leuk. Het centrum bestaat eigenlijk uit twee delen. Het oude en nieuwe. We spenderen de meeste tijd in het oude gedeelte en eten onze laatste frittura mista, gefrituurde mosselen, garnalen, calamari en witvis.
Ook bezoeken we de Basiliek van Sint-Nicolaas. In de crypte liggen de relieken van Sinterklaas, nadat deze in 1087 uit Myra gejat, eh, gehaald zijn.
We lopen ook nog even door het nieuwe gedeelte, waar je onder andere Lush, Sephora en de MacDonald’s vindt.
Dan via de vele steegjes weer terug naar de auto en dan komen we keurig op tijd bij de autoverhuurder en gaan we vlot door de security. De koffer moeten we via de app en een zuil inchecken.
En dan mag het wachten weer beginnen en is onze prachtige reis naar Puglia weer voorbij. Het heeft ons echt verrast en we hadden graag nog wat langer gebleven en ook Gargano Nationaal park nog bezocht.
Maar wat een prachtige week was het en wat hebben we geluk gehad met het weer!
Update: we zitten in het vliegtuig. Met het gezin van de heenweg en onze medepassagiers die er ook zo veel last van hadden. Dat wordt nog wat!! 😂
Geschreven door Martin.en.Selina.op.Reis