Sky Lagoon en afscheid van IJsland

IJsland, Sky Lagoon

We doen rustig aan want het regent inderdaad nog steeds. Na ons ontbijtje pakken we de spullen weer in en lopen we nog even door de stad, in de regen, maar gelukkig zijn er nog wel genoeg winkeltjes open en vermaken we ons wel.

Gisteravond zagen we al dat het begon te regenen en dat dat vandaag door zou gaan, dus wat doe je dan? De Blue Lagoon was al volgeboekt, dus toen twee tickets voor de Sky Lagoon inclusief het Seven Steps Ritual waarbij je de lagoon natuurlijk hebt, dan een koud bad, een sauna (met prachtig uitzicht over de baai en de eendjes), een nevelmistdouche, scrub en stoomsauna. Daarna weer af douchen en lekker weer de Lagoon in. Het is genieten. Eigenlijk helemaal lekker met de regen er een beetje bij en een zeer goed plan voor een regenachtige dag.

Nadat we uitgebadderd zijn, nog even snel de stad weer in en dan richting vliegveld. Nog even aftanken en daar is ook een Fish and Chips tentje en die hebben toch lekkere fish en chips! Yum. Not even een broodje halen bij de Kronar en dan brengen we de auto terug en wandelen we naar het vliegveld. De koffer is 20,8 kilo maar hij zegt er gelukkig niks van.

En dan het lange wachten. Het vliegtuig is met een klein uur vertraging uit Amsterdam vertrokken, maar wat doe je er aan. We komen sowieso pas vannacht in Amsterdam aan en zullen dan de eerste trein richting Hoogeveen nemen. Het wordt een lange nacht dus.

Voor nu, alvast dankjewel voor het meereizen. Hopelijk hebben jullie genoten. Wij in elk geval enorm! 🥰

Geschreven door

Al 3 reacties bij dit reisverslag

Ik heb van jullie verhalen en foto’s enorm genoten! Veilige terugreis en hopelijk tot snel! 😘

Holly 2023-08-06 20:19:33

Wij hebben genoten van jullie verhalen en supermooie plaatjes. Wat een mooi land.

Aly Jonkman 2023-08-06 20:58:05

Zeer zeker genoten! Koffer zeker te zwaar van al die Galaxy repen..... Goede vlucht terug

Liesbeth 2023-08-06 21:00:36
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.