Golddorfroute Bödefeld

Duitsland, Lennestadt

Na een heerlijk ontbijtje rijden we naar Bödefeld voor weer een Golddorfroute. Darcy is helemaal dol op de sneeuw en rolt er geregeld even lekker in rond. Wat een feest.

De wandeling van vandaag is ook weer prachtig. En met dus veel sneeuw. Langs Felsen met een mooie sage erbij en wanneer we de ruim tien kilometer erop hebben zitten, rijden we mooi naar Schmallenberg voor een gebakje met warme chocolademelk bij König. Dat smaakt weer prima!

Dan op naar Möser waar we even relaxen en dan weer eens naar Rameil voor het altijd verrukkelijke, simpele Krüstschen en voor Martin weer eens een flinke steak.

Via het park weer terug en dan net op tijd voor Wie is de Mol.

Geschreven door

Al 3 reacties bij dit reisverslag

O wat een mooi dagje!! Toch sneeuw. En ook nog wat wild zien. Die Darcy staat er mooi op zeg!!! En weer een lekker gebakjen!!! Jum

Mian 2023-03-05 00:15:19

Mooi zeg die reeën. Jullie ook hier? Het pad lijkt al aardig belopen. Geen verse Schnee?

Klalien 2023-03-05 08:52:24

Geen nieuwe sneeuw inderdaad en af en toe wat glad maar wel mooie plaatjes. Vandaag in Winterberg wel weer sneeuw misschien.

Martin.en.Selina.op.Reis 2023-03-05 09:32:35
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.