We staan vroeg op en om 7:00 gaan we al op pad. We rijden naar Bourton-on-the-Water. Het is prachtig en heerlijk rustig. Alleen wat locals die de hond uitlaten. We zetten OutdoorActive aan en maken een mooie wandeling via Lower Slaughter and Upper Slaughter weer terug. En route van uiteindelijk 10km.
Na 2,5 uur is het plaatsje onherkenbaar. Wat een mensenmassa. Heb meteen het schilderij ‘A Sunday Afternoon…’ van Seurat erbij.
We eten een ijsje, Darcy een hondenijsje, bekijken een paar winkeltjes, kopen een hanger voor in de kerstboom en rijden dan naar Stow-on-the-Wold waar we een afternoon tea delen bij Lucy’s Tearoom. Vooral de lemon layer cake is divine!
Het is wederom een pittoresk plaatsje en vooral de deur met bomen achter de kerk is prachtig!
We rijden door richting Burford, waar we besluiten te gaan eten, ook al is het nog wat vroeg. We delen een verrukkelijk voorgerecht met forel en Fish and Chips als hoofdgerecht. Het smaakt allemaal heerlijk.
We zijn rond half 6 weer thuis en genieten in de tuin. Groene spechten op het gazon.
Weer een heerlijke dag.
Geschreven door Martin.en.Selina.op.Reis