Spangdahlem en Spargel

Duitsland, Gerolstein

Na het ontbijt rijden we naar Bitburg waar we wat rondwandelen en Selina een regenjas koopt, in de aanbieding. Verder is er niet veel te doen in het kleine stadje. Wel zien we een restaurant waar Spargel op het menu staat, dus die onthouden we.

Dan door naar Spangdahlem waar net een KC-135 in de landing komt. Ook zien we meerdere Italiaanse Merlins en ook 9 F-16s. Het is alleen bewolkt, dus echt geslaagd is de middag niet.

Dan maar terug naar Bitburg waar we om 17:00 zijn, maar dat is te vroeg, want het avondmenu is pas vanaf 18:00. Dan maar tanken en wat boodschapjes doen en dan eindelijk aan de Spargel. Het smaakt heerlijk!

Rond 20:15 zijn we weer terug.

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Bumeln und mmmm Spargel in Bitburg.

Klalien 2023-04-25 22:46:40

🤗

Martin.en.Selina.op.Reis 2023-04-26 09:51:47
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.