Derde dag Whale Island

Vietnam,

Na een lange nacht, Jorick was erg veel wakker, lukte het helaas niet om te duiken. Jorick was echt nog niet fit. Gelukkig geen koorts meer, maar erg moe en nog wel veel last van z’n buik. Hij is dan ook lekker in z’n bed gebleven.
Na het ontbijt werd er weer heerlijk gezwommen en gesnorkeld. Af en toe wat drinken en verder rustig aan.
Na de lunch mocht Victor ook proberen om te duiken. Hij mocht alleen een fun-dive doen. Vanaf tien jaar mag je pas dieper. Eerst wilde morris wel mee, maar uiteindelijk toch niet. Dus ging pappa mee. Net als bij Jorick, eerst uitleg aan de kant en dan het water in. Ook hier ging Victor zonder problemen onder water, maar pappa had er meer moeite mee. Hij vond t maar niets en was er dan ook snel weer uit. Victor heeft t echter echt heel goed gedaan. Net als Jorick had hij alles snel in de gaten en heeft uiteindelijk dieper gedoken (5,30 meter) dan dat ze normaal doet met kids van deze leeftijd. Victor vond het er leuk ook om te doen. Kleine koele kikker🤣
Tijdens het duiken van Victor had ik voor Morris en Tygo ook een snorkelsetje gehaald. Vorig jaar waren de brillen steeds te groot, maar nu ging het prima. Beiden de hele middag ‘onder’ water geweest terwijl Jorick een beetje opknapte.
En verder.... rust
Morgen hopelijk nog een kans om te duiken voor Jorick.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.