Dag 7 • Grand Canyon 🏞

Verenigde Staten, Tusayan

Vanmorgen vroeg opgestaan. 6 uur wakker geworden en toen gedoucht. We gaan vandaag buiten het hotel ontbijten. Er zit bij dit hotel geen ontbijt. We hebben ons ontbijt genomen bij een Starbucks in de buurt. Hiernaast konden we boodschappen doen, dat gelijk gedaan voor de rest van de dag, omdat we veel onderweg zijn.

Na het ontbijt zijn we richting het park gegegaan. Hier eerst naar het Grand Canyon Visitor Center gegaan. Hier hebben we wat informatie opgehaald en gelijk souveniertjes gekocht. We moesten eerst met de blauwe route (Village Route) en toen overstappen op de rode route . De rode route(Hermit’s Rest Route) brengt je naar de uitkijkpunten aan de ene kant van het park.

Trailview Overlook
Vanuit dit punt kijk je op de Bright Angel Trailhead. En daar kan je vanuit boven naar beneden in de Canyon wandelen. Dat doen wij niet hoor 😨 Dat was heel ver lopen 🚶🏻‍♀️.

Maricopa Point
Uitzichtpunt vanaf boven naar de Grand Canyon.

Powell Point
Uitzichtpunt vanaf boven naar de Grand Canyon.

Hopi Point
Uitzichtpunt vanaf boven naar de Grand Canyon. Hier konden we ook gelijk naar de toilet 🚽. Wat ik nog niet verteld had over de toiletten hier, is dat de toiletten bij de stops heel simpel zijn gemaakt. Het is een gat in de grond en hierop staat een toiletpot. Simpel, maar wel een vieze geur wat er hangt, logisch wel.

Bij dit punt ligt ook de Colorado rivier. Deze kan je goed zien vanuit dit uitzichtpunt.

Colorado rivier
De Colorado is een 2334 kilometer lange rivier in het zuidwesten van de Verenigde Staten en het noorden van Mexico. Ze ontspringt in de gelijknamige Amerikaanse staat en stroomt door Utah, Arizona, Nevada en Californië alvorens ze op de grens tussen Baja California en Sonora uitmondt in de Golf van Californië.

Mohave Point
Uitzichtpunt vanaf boven naar de Grand Canyon.

The Abyss
Uitzichtpunt vanaf boven naar de Grand Canyon.

Monument Creek Vista
Uitzichtpunt vanaf boven naar de Grand Canyon. Hier waren Elanden op de weg. Wat hou ik toch van wilde dieren. Ze waren rustig aan het eten en staken de weg over. We zagen hier vooral vrouwtjes elanden 🦌.

Pima Point
Uitzichtpunt vanaf boven naar de Grand Canyon. Hier kon je de Colerado rivier ook weer goed zien.

Hermit's Rest
Eindpunt rode bus. Hier hadden we weer mooi uitzicht op de Grand Canyon. We gingen hier lunchen, deze lunch hadden we vanmorgen gekocht. Na de lunch hebben we de de bus terug genomen, naar het beginpunt. Maaaaaarr... in de bus zegt mama ik ben mijn GoPro vergeten. Dus wij gelijk weer bij de volgende stop 🛑 de bus uit en de volgende bus weer terug nemen naar Hermit’s Rest. Hier zeiden mensen dat de GoPro naar het winkeltje is gebracht, die bij deze stop zat. Eerlijke mensen zijn er dus nog wel.

Daarna weer de bus gepakt die ons naar het beginpunt terugbracht. Hier even naar het toilet en dan door met de oranje route (Kaibab/ Rim route).

South Kaibab Trailhead
De South Kaibab Trail is een wandelroute vanaf de Grand Canyon South Rim bij Grand Canyon Village. Het is een lang wandelpad met veel afdalingen en steile heuvels.

We zijn gelopen tot het Ooh Aah Point. Dit was al ver genoeg voor toeristen. Je kon helemaal naar beneden, maar dan ben je een middag bezig. Hele mooie uitzichten tijdens de afdaling. En eenmaal bij het punt was het ook prachtig. Omhoog was iets minder prachtig, het uitzicht wel natuurlijk. Maar wat was het zwaar! Het is een pittige weg weer terug omhoog. Dit komt vooral door alle oneffenheden en doordat het zo stijl is. Nu moet ik wel zeggen, dat het achteraf mee viel. Maar succes als je het ooit gaat doen. Maar zeker een aanrader.

Extra informatie South Kaibab Trail
South Kaibab Trail naar Ooh Aah Point is een 2,9 kilometer zwaar pad gelegen in de Grand Canyon, Arizona. Dit "halverwege" punt naar Cedar Ridge is een prachtige wandeling op zich. Als je weg wilt van de menigte boven aan de rand (het kan zo druk zijn als Disneyland) maar als je niet de hele dag wilt wandelen, is dit een goed compromis.

Yaki Point
Uitzichtpunt vanaf boven naar de Grand Canyon.

Na dit laatste punt zijn we met de bus (oranje route) terug naar het begin gegaan. Hier zijn we naar de auto gegaan. Toen we naar de uitgang reden, kwamen we nog een mannetje eland tegen. Daar was ik heel blij mee, omdat we alleen nog maar vrouwtjes hadden gezien. Na de uitgang zijn we nog even gestop bij het ingang bord, om hier een foto van te maken.

We zijn daarna gelijk doorgereden naar het zelfde restaurant als gister. Nu hebben we hier ieder een halve pizza 🍕 gegeten en salade 🥗. Na het eten terug naar het hotel en hier direct omgekleed voor de Whirlpool, lekker na z’n lange wandeling 🚶🏻‍♀️. We reserveren nog even het paardrijden en de Antelopes Canyon, want dat moet en dan ga ik slapen.

Hotel
Grand Canyon Plaza Hotel
406 Canyon Plaza Ln/PO Box 520
Tusayan , Arizona
(928) 638-2673

Geschreven door

Al 6 reacties bij dit reisverslag

Wauw echt prachtig 😍

Audrey 2019-10-25 08:06:19

💕

Papa 2019-10-25 08:23:06

Wat een prachtige foto’s !

Karin Harms 2019-10-25 09:09:25

Wow! Dit ziet er vet uit dames!

Buuf 2019-10-25 10:20:13

wat hebben jullie weer veel gezien

oma belt 2019-10-25 12:02:38

🤩 Wat ontzettend gaaf! Prachtige foto’s!

Daphne 2019-10-25 13:16:33
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.