Dag 5 - Bandung-Yogyakarta

Indonesië, Lawang Tamang

Vandaag zijn we van Bandung naar Yogyakarta gereisd met de trein 🚞. Een mooie route door de prachtige natuur van Java. Onderweg genoten van rijstvelden, vijvers en dorpjes.

Na aankomst in Yogyakarta gingen we naar het hotel waar we de komende drie nachten verblijven. 

Deze treinrit duurt ca. 8 uur, het vertrek was om 07:20 uur. We zaten met de hele groep in dezelfde wagon. Aan boord waren toiletten, maar dat is dan een gat in de vloer van de trein 😱. Zoals mijn reisleidster Sonja zou zeggen, geen potjes dus. Dus als je niet boven een gat wilde plassen. Kon je als de trein stil staat, rennen naar een ‘potjes’ toilet op het station. De trein stond stil tussen de 4-7 minuten.

Nog een leuk weetje over het verkeer is dat ze aan de linkerkant van de wegrijden. En er is altijd een leuke chaos op de weg en dat komt vooral door al die brommers/scooter.

Yogyakarta
Wat een mooi hotel! Prachtig uitzicht op de bovenste verdieping van het hotel. Dit hoopte ik nou mee te maken deze reis 😍😍.

Hotel: Indoluxe Hotel Jogjakarta
Jl. Palagan Tentara Pelajar, No. 106, Yogyakarta 55581 Indonesië.

‘s Avonds lekker uiteten geweest bij een restaurant wat verderop. Dit restaurant heette Banget Signature. Hele leuke tent en voor het eerst echt super goede service. We aten met zeven personen en waren in totaal 37 euro kwijt dat is 616.000 Indonesische Rupiah. We hadden drinken, voorgerecht, hoofdgerecht en een nagerecht. En als je dan nagaat dat een taxi 12.000 Indonesische Rupiah kost!

Fooi geven hier is het beste om te doen! Ze zijn blij met elke Rupiah. Echt een leuke avond! 🍽

Geschreven door

Al 7 reacties bij dit reisverslag

Wel een lange reis en door dat gat plassen zou ik niet doen maar rennen in die korte tijd dan moet je niet hoeven wachten Hahaha

Ria Meijer 2018-07-23 19:37:26

Weer mooie verhalen en mooie foto,s. xxx

Papa 2018-07-23 19:41:29

Nu pas je verhalen kunnen lezen omdat op onze locatie het internet nogal slecht werkt 😔 vind het weer geweldig om weer mee te mogen genieten van je reis 😃 geniet er van en heel veel plezier 👋🏻

Karin Harms 2018-07-23 20:24:00

Dat klinkt en ziet er allemaal weer top uit meid! Geniet er lekker van.

Buuf 2018-07-23 22:12:16

Mooie kiekjes .

Oma Belt. 2018-07-23 22:13:15

Waren de ramen van de trein toch schoon? Nog 13 nachtjes en dan ben je weer terug yeahhhh spandoek hangt al klaar 😎

Nita.travels.around.the.globe 2018-07-24 00:11:59

Geweldig meid mooie omgeving, ps kun je even wat Pandan rijst voor mij plukken op de rijst velden..😁 mooie foto in dat zwembad met de stad op de achtergrond.😎

Henry 2018-07-24 12:50:37
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.